₺23,90 KDV Dahil
₺32,90 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Tükenmek üzere
₺5,50 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
₺4,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
₺51,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo
₺45,90 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere
₺45,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
₺76,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
₺48,90 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺33,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺34,90 KDV Dahil
1

Taros

Günümüzde okulların açılmasıyla beraber kırtasiye ürünlerine olan yoğunluk, okul sezonu bitiminde dahi devam etmektedir. Birçok farklı kırtasiye markası tasarladığı ürünleri,öğrenciler için satışa sunmaktalar. Bu markalar arasında Taros ürünleri tüketiciler tarafından en fazla tercih edilen markalardan biridir.

Neden Taros ? 

Okul çağına gelmiş tüm öğrencilerinin olmazsa olmazlarından olan, okul gereçleri günümüzde birbirinden farklı tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Bu gereçler arasında silgi,

 

kalem ve Taros kalemlik öğrenim görenler için en fazla tercih edilen gereçlerdir. Kırtasiye gereçleri ve okul gereçleri satışında hizmet veren web sitemiz, birçok kaliteli markanın ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Tüm ürünler tamamen woohoobox.com garantisinde olduğu gibi, hiçbir yerde bulunmayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Taros Ürün Fiyatları

İçinde bulunduğumuz eğitim döneminde öğrencisi olan ailelerin kırtasiye malzeme gideri hayli fazlalaşmaktadır. Birçok markanın bu dönemlerde uyguladığı fiyatlar adeta bütçeyi zorlamaktadır. Okul gereçleri üreten firmalardan Taros fiyatları diğer firmalara göre oldukça kaliteli ve en uygun fiyata sunulmaktadır. Bu markanın tüm ürünlerini mağazamızda bulabildiğiniz gibi, ülkemizin en seçkin firmalarının gereçlerini de bulabilirsiniz. Her öğrencinin severek kullanacağı gereçleri mağazamızda bulunduran firmamız, ilginç ürünler ve sürpriz hediyelik ürünleri de satışa sunmaktadır.

Taros Ürün Modelleri

Her yaşta öğrenci için birbirinden güzel okul malzemeleri sunan firmamız, ürün modelleri arasında en seçkin ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle en iyi popüler markalardan olan Taros modelleri alışveriş sitemizde satışa sunulmaktadır. Piyasada bulunan tüm ürünlerin ve markaların hizmetlerini iyi analiz eden pazarlama departmanımız en iyi ürünleri araştırarak, en hesaplı şekilde tüketiciler için hazırlamaktalar. Tamamen tüketici odaklı çalışma sürdüren firmamız, özellikle eğitim alanında hizmet vererek ucuz kırtasiye malzemeleri pazarlamasını gerçekleştirmektedir. Her alanda deneyimli olan uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz ve de belirli aralıklarda uyguladığımız kampanyalarla tamamen tüketici dostuyuz. Woohoobox E-ticaret mağazası olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, oluşacak problemlerin önüne daha ürün satışı gerçekleşmeden önlemekteyiz. İhtiyacınız olan ürünü hemen sipariş verebilir en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında her türlü öneri ve sorularınız için, müşteri hizmetlerimiz günün her saati online olarak destek sunmaktadır.