₺24,50 KDV Dahil
₺25,85 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Yeni Ürün
₺24,50 KDV Dahil
₺25,85 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Yeni Ürün
₺6,50 KDV Dahil
₺12,20 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Yeni Ürün
₺6,50 KDV Dahil
₺12,20 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
Son ürün
₺23,90 KDV Dahil
₺25,25 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Yeni Ürün
₺9,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
1

Artline

Artline kalemler genellikle teknik çizimler için kullanılan özel ve oldukça kullanışlı kalemlerdir. Grafik dizaynlarında ve taslak çizimlerinde renklendirme yapmak ve renkli çizimler için tercih edilir. Genel olarak günlük yaşamda da kullanıma uygundur. Yalnızca özel çizimler için değil renkli çizim kalemi kullanmayı seven kişiler için de Artline kalemleri kullanışlı bir tercihtir. Özel bir kart üzerine güzel, renkli ve hoş bir yazı yazmak için ya da illustrasyon çalışmalarında kolay çizimler elde etmek için Artline kalem modelleri kullanılır.

Neden Artline Marka Kalemler?

Artline kalemler metal bir yapı ile muhafaza edilmiş ve aynı zamanda da poliasetal reçine uç yapısı ile hem çok ince ve zarif bir yazı, çizim elde etmenizi sağlar hem de çizimlerinizde kolaylaştırıcı kaygan bir ilerleme kaydetmenize olanak tanır. Artline kalemleri suya ve zaman aşımına bağlı solmalara karşı dayanıklıdır. Özel bir mürekkep yapısı ile hem ilk aşamada güzel çizimler elde etmenizi sağlar hem de bu çizimlerinizi uzun süre aynı renk ve canlılıkta muhafaza etmenize olanak tanır. Daha ziyade tasarımcılar, özel çizim yayan kimseler tarafından tercih edilen Artline kalemleri kaligrafi sanatı icra edenler için de vazgeçilmez bir kalem çeşididir. Pek çok renk skalası ile de sınırsız bir çizim deneyimi yaşatır.

En çok tercih edilen modellerden biri olan Artline 200 Fineliner 0,4 Kalem hem renk çeşitliliği hem de ince ucu ve kolay kullanımı sayesinde güzel yazılar ve çizimler yaratmanızı sağlar. Ders çalışırken, iş hayatında toplantı notları alırken ya da günlük yaşamında renkli ve canlı kalemler kullanmayı sevenler için Artline pilot kalem modelleri ilk tercih sırasında yer alır.

Artline Kalem Fiyatları

Metal destekli ucu sayesinde cetvel ya da şablonlu çizimlerde koruyucu ve destekleyici bir görev edinir. Böylelikle en güzel çizimler her zaman Artline kalem modelleri ile olmaktadır. Suya ve solmaya dayanıklı yapısı ile özel birine yazılacak mektuplarda, iyi dilekler ve hediyeler için yazılan kartlarda da bu kalemler kullanılmaktadır. Teknik çizim için çizim kalemi olarak, grafikerlerde illsutrasyon çizimleri için özel çizim kalemi olarak ve kaligrafi sanatı icra edenler için de kaligrafi kalem olarak kullanılabilir.

Kalemlik Fiyatları

Hiçbir yerde bulamayacağınız model ve kaliteyi alışveriş sitemizde bulacağınızı bilmekle birlikte fiyatlarımızı görünce de oldukça şaşıracaksınız. Kaliteyi ucuza alacağınız firmamız ürünleri içerisinde kırtasiye fiyatları da asla bütçenize etki yapmayacak şekildedir. İster sevdiklerinize ister çocuğunuza alacağınız bu hediyeler piyasa fiyatının çok altındadır. Birçok özel kampanya fiyatları da takip halinde olursanız karşınıza çıkacaktır. Yapmanız gereken her gün bizi ziyaret ederek uygun fiyat politikamıza yakından tanık olmaktır. Sürekli olarak uyguladığımız çekiliş ve güne özel indirimleri kaçırmamak için mağazamızı sürekli ziyaret edin.