ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Back To School Box

Hayatımızın büyük bir alanını kapsayan okul. Ve bitmek tükenmek bilmeyen  okul kırtasiye alışveriş serüveni. Her bir eşyayı ayrı ayrı seçmekten hiç hoşlanmayanlar için Woohoobox harika bir Back to School box kutusu hazırladı. Özellikle de premium kutuda olan tüm ürünlere bayılacaksınız. İçinde ne yok ki? Hologramlı kalemlik çeşitlerinden organizer kalemliklere, My Bottle matara mı ararsın yoksa Be Happy ajanda mı?

En büyük ihtiyaçların başında gelen listenin gözdesi Tombow kırtasiye seti ve kalemlerden Artline ve Sharpie marka kalemlere kadar aradığın her şey kutuda. Üstelik klasik okul ihtiyaçlarının dışında seni oldukça heyecanlandıracak birkaç ürünü de koyduk ki görünce gerçekten mutluluktan uçacaksın. Küçük sürprizlerimiz içinde squishy jel kalem de olabilir Be Happy organizer çanta da? Cevabı bulmak için yapman gereken seni en çok heyecanlandıran Back to School kutularından birini seçmek…


Woohoobox Be Happy markası ile pek çok tasarım ürünü sizler için hazırlıyor ve beğeninize sunuyor. Kalemler ve defter çeşitleri okul ihtiyaçlarının liste başıdır. Bu nedenle de en çok ilgiyi her zaman kalemler çeker ve sonra da defterler. Ama özellikle de Be Happy spiralli okul defteri modelleri tüm defter algınızı alt üst edecek düzeyde muhteşemlik içeriyor. İster büyük okul defteri olsun ister to do list şeklinde küçük notluklar her biri için özel tasarımlar yaptık her birini ayrı ayrı özenle hazırladık, sunduk. Tüm kırtasiye ve okul alışverişiniz için kırtasiye kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Back To School Box ve Kırtasiye Ürünleri

Kalemdi, defterdi, okul çantası derken küçük ama en büyük ihtiyaç olan kalemlikleri de unutmamak gerek. Ayrı bir kalemlik istemeyen kalabalığı pek de sevmeyenler için Woohoobox muhteşem kullanışlılıkta ve tasarımda bir ürün yaptı; Be Happy Şeffaf Kılıflı Kalemlikli Defter seti. Arkadaşına ve kendine hemen bir tane almak için neyi bekliyorsun?
Tükenmeden tüm ihtiyaçlarını al ve okulun en gözdesi sen ol.

Okulun ilk günlerinde ve ilerleyen tüm zamanlarında ya da günlük yaşamda kullanabileceğin çanta modellerine de bir göz atmanı tavsiye ederiz. Ya da sık sık laptop taşıyorsan Be Happy Notebook (Laptop) Çanta modelimize de bakmanda fayda var