₺15,50 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺15,50 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Tükenmek üzere
₺9,50 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
%62 İndirim
%62İndirim
Tükenmek üzere
₺15,50 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
%38 İndirim
%38İndirim
Son ürün
₺15,50 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺15,50 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
1

Be Happy Kalemlik

Woohoobox ‘ın en çok sevilen ürünlerinin liste başında kalemlikler yer alır. Farklı desenler, modeller, şekiller, kullanım amaçlar falan derken onlarca kalemlik modeli arasında kaybolur ne için gezindiğinizi bile unutabilirsiniz. Woohoobox Be Happy kalemlik modelleri gerçekten de işlevinin dışında dahi kullanılabilecek tasarımlarda bizlere sunulmaktadır. Makyaj çantası, toka kutusu, kalem çantası, küçük eşyaları toparlamak için kısacası bu kalemlikler her şey için kullanılabilir. Ancak en çok kalemlik olarak tercih edilen bu kalemlikler öyle tasarımlarda yapılmıştır ki hem çanta içi esnek bir kalemlik olarak kullanabilirsiniz ya da masa kalemlik olarak da tercih edebilirsiniz.

 

Son zamanların en moda tasarımı hologramları kalemliklere işledik ve harikalar yarattık. En çok beğenilen hologramlı kalemlikler bu sezonun da gözdesi olacak gibi görünüyor. Bez kalemlik kullanmak isteyenler de Woohoobox ‘ı tercih edebilir bezden hiç hoşlanmayan deri kalemlik severler de tercihini Be Happy markasından yana kullanabilir.
Woohoobox ürünleri arasında belki de en çok sevilen ve tercih edilen kalemliklerin başında organizer kalemlik modelleri gelmektedir. Hem çantada rahat taşınımı ile hem de masaüstü kalemlik görevi görmesi ile oldukça kullanışlı ve pratiktir.
Şeffaf bu yılın en modası. Çantalardan kalemliklere her yerde şeffaf bir şeyler bulmak mümkün. Ancak gözleri dümdüz şeffaf tek renk şeyleri değil de daha farklı daha canlı ve yaratıcı tasarımları arayanlar için Woohoobox yine işin başına geçti ve şeffaf kalemlik ve şeffaf çantalar üretti, sizlere sundu. 

Be Happy Kalemlik Modelleri 

Woohoobox ‘ta pek çok kalemlik modelleri bulmak mümkün. Önemli olan sizi en iyi yansıtan o kalemlik modelini bulmak. Bu konuda sizlere fazlasıyla yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Her tarza ve yaşa, her türlü zevklerin tutkunlarına hitap eden kalemlik seti bulmanız mümkün. Üstelik hayallerin de ötesine geçerek muhteşem pratiklikte ve kullanışlılıkta kalemlikler de sunan Woohoobox yine gönüllerde taht kurmayı başarıyor. İster vagon kalemlik modeli seçin ister masaüstü kalemlik ya da organizer her kalemlik sizi en iyi yansıtan modellerden olacaktır.