₺17,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Tükenmek üzere
₺17,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Tükenmek üzere
₺17,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Tükenmek üzere
1

Çanta&Dosya Kapaklı Defterler

Okul ve kırtasiye malzemeleri arasında en sık kullanımda olanlar defterler ve kalemlerdir. Her bir ürün kendi içinde farklı önemler ve ihtiyaçlar barındırır. Kitabı, defteri, kalemi, silgisi, kalemtraşı, çantası derken okul alışverişi uzun bir liste haline gelir. Tüm bunları organize bir şekilde bir arada yapabileceğinizi bilmek, güzel olurdu değil mi? Mesela defterinizin üzerinde küçük bir çanta olsa ve birkaç ufak eşyanızı ya da dosyalarınızı onun içinde tutsanız… Hayal etmesi mümkün ancak bulması zor gibi görünen bu defter modellerini Woohoobox ‘ta bulmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Defterler okul hayatında oldukça sık kullanılır. Ancak bu kullanım okul hayatı ile sınırlı kalmıyor ve aslında hayatımızın pek çok alanında bizlere yardımcı nitelikler taşıyor. İş hayatında, günlük yaşamda, bir şeyleri not almak isterken, günlük tutarken kısacası her alanda defterler kullanılır. Kullanım amaçlarına ve tercihlere göre pek çok defter çeşidi bulunur. Sözel dersler için ağırlıklı olarak çizgili defter modelleri tercih edilirken sayısal derslerin vazgeçilmezleri her zaman kareli defter çeşitler olur. Tertemiz bir sayfada düşüncelerini ve çizgilerini yansıtmayı sevenler için ise çizgisiz defter modelleri her zaman tahtın baş köşesindedir.

Çanta&Dosya Kapaklı Defter Avantajları

Pek çok defter çeşitleri bulunmaktadır. Kimileri not alınmak için kullanılırken kimileri önemli anları kayıt altına almak için tercih edilir. Ancak her durumda tercihiniz ne olursa olsun kendi tarzınızı yansıtan not defterleri istersiniz. Bunun için herkesin olduğu gibi sizin de ilk tercihiniz Woohoobox olacaktır. Onlarca çeşit özel tasarımları, sevimli karakterleri ve göz alıcı renkleriyle Woohoobox defterleri aynı zamanda da çok amaçlıdır. Özellikle de çanta & dosya kapaklı defter modellerini görünce daha önce böylesi ile karşılaşmadığınızı garanti edebiliriz.

Kullanım amaçlarına ve rahatlıklarına göre spiralli defter modelleri her zaman ilk sırada yer alır. Üstelik bu türdeki kullanışlı defterlere dosya ve çanta özelliği de eklendiği zaman harika bir yardımcı görevi görür. Üstelik cep dostu defter fiyatları ile sevdiğiniz tek bir modelde sınırlı kalmayacaksınız. İyi bir hediyelik düşünenler için de Woohoobox ‘ın ajanda defter ürünleri harika bir tercih olacaktır.

 

Küçük defterlerde derli toplu olmayı sevenler için bullet journal defter modellerini de unutmamak gerek. Woohoobox ‘ta defter tercihiniz ne olursa olsun her zaman sizi yansıtan ve farkınızı ortaya koyacak bir ürün olsun. Dilerseniz noktalı defter dilerseniz spiralli defter ya da kareli kağıt da olabilir. Aradığınız her üründen çok daha fazlasını bulabileceksiniz.