₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Son ürün
₺33,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Yeni Ürün
₺33,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Yeni Ürün
₺33,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
₺11,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Tükenmek üzere
₺11,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Tükenmek üzere
₺17,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Tükenmek üzere
1

Çanta Hediyeli Kalem Setleri

Kırtasiye malzemeleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu malzemeler içerisinde en fazla ihtiyaç duyulan ürünler kalem setleri olmaktadır. Özellikle eğitim alanındaki her öğrencinin buna ihtiyacı vardır.

Neden Kalem Setleri ? 

Öğrenciler için özellikle okulların açılma döneminde birçok okul gerecine ihtiyaç duyulur.Tüketim açısından en fazla ihtiyaç duyulan kalem örnekleri bütün bir yıl boyunca sürekli gereklilik gösterirler. Bu nedenle gerek velilerin gerekse çocukların tüketimi fazla olan bu malzemeleri hem ekonomik hem de kaliteli olabilecek şekilde her zaman temin etmeleri gerekmektedir. Bir öğrencinin bol tükettiği bir kalem seti ucuz olmalıdır. Diğer kırtasiye ihtiyaçlarına da maddi gider olacağı için fazla tüketimi olacak kalemleri daha ekonomik düzeyde tutmak zorundadır. Çünkü okul döneminde yaşanan masraflar günümüz şartlarında oldukça fazladır.

Kalem Setleri Modelleri 

Bir dönem boyunca ihtiyaç duyacaklarınızı göz önünde bulundurursak ancak sizi ve bütçenizi koruyabilecek bir alışveriş sitesi sayesinde bu ihtiyaçlarınızı daha rahat karşılayabilirsiniz. Bu nedenle alışveriş için yapmanız gereken kendinize ve bütçenize en uygun bir adresten sürekli yararlanmaktır. Mesela en iyi kalem seti nereden alınır diye düşünmeden sadece sitemizi ziyaret edin ve oradaki tüm kalem seçeneklerini yakından inceleyin. Göreceğiniz gibi ihtiyaca karşılık verecek birçok kalem seti satışa hazır sizi beklemektedir. En iyi markaların en güncel ve kullanımı rahat kırtasiye türlerinin içerisinde yer alan birçok seçenek ile çocuklarınızın yıl boyu tüm isteklerini rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Ayrıca günümüzde birçok kişi de sevdiklerini ve çocuklarını mutlu etmek için alışveriş yaparken bu ürünleri seçiyor. Kalem seti hediyelik olarak alınırken bir yandan da ihtiyaç duyulan bu gereksinimi hem hediye vererek hem de temel ihtiyacı karşılamak adına verebilirsiniz.

Kalem Setleri Fiyatları

Öğrenci kırtasiye ürünleri içerisinde en çok tüketilen ve ihtiyaç duyulan, kaliteli ve en ucuz fiyatlı ürünleri bizden satın alabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm kırtasiye malzemelerinde olduğu gibi kalem setleri fiyatları da tüketicilerimizin ekonomik alanda sarsılmayacağı ve rahatlıkla alabileceği şekilde düzenlenmiştir. Sitemizde yer alan kaliteli ürünler yüksek kalite yüksek fiyat uygulamasının aksine yüksek kalite ucuz fiyat uygulamasını benimsemiştir. İhtiyacınız olan tüm kalem modellerini en ucuz fiyatlarla online alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz.