₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Son ürün
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺33,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
1

Defter Üstü Kalemlik

 

Klasik bir şekilde bilinen düz kalemlik ürünleri yerine daha farklı bir kullanım oluşturabilmek ve değişim sağlamak amacıyla firmamız defter üstü şekilde tasarlanmış ürünler sağlamaktadır. Net tabir ile defter üstü kalemlik şeklinde adlandırılan bu ürünlerimiz, bir defter üzerinde lastik vasıtasıyla kullanılabilen ve iki ürünü bir araya getiren bir tasarım sağlamaktadır. Ürün arkasında bulunan lastik sayesinde deftere kolay bir şekilde bağlanabilir ve bu sayede de kaybolmadan defter ile birlikte muhafaza edilebilir. 

 

 Defter ürünlerinden ayrı olmak üzere sadece kalemlik şeklinde sunulmuş olan bu ürün istenilen birçok farklı çeşit ile birlikte çok geniş bir model aralığı oluşturmaktadır. Sayfamızı geniş bir şekilde incelediğinizde kalemlik modelleri konusunda bu tasarım ile üretilmiş onlarca ürünü rahatlıkla görebilirsiniz.

Her Defter İle Uyumlu Kalemlik Çeşitleri 

Woohoobox sayfası olarak genellikle defter çeşitleri konusunda çok geniş bir aralık oluşturduğumuz gibi kalemlik çeşitleri konusunda da benzer bir yapı sağlıyoruz. Kimi zaman sayfamızda bulabileceğiniz defterler ile tamamen uyumlu ve aynı desenlerde kimi zaman benzer desenlerde ürünler temin edebiliyorsunuz. 

 

 Özellikle şeffaf yani akrilik kullanımlarını çok daha keyifli bulan kişiler için sayfamızda bu yapı ile kullanılabilecek şeffaf kalemlik ürünleri de yer almaktadır. Firmamız woohoobox kalemlik ürünleri açısından sunmuş olduğu bu özel model ile birlikte iki cep ile kullanılabilecek keyifli ve dayanıklı ürünler sağlamaktadır. 

Kalemlik Fiyatlarında Avantajı Yakala

Klasik bir şekilde küçük ve çanta içinde taşınabilen ürünler yerine bu ürünleri tercih ettiğinizde fiyat açısından da daha avantajlı bir alışveriş sağlayabilirsiniz. Boyut açısından klasik ürünlere göre daha yüksek bir boyuta sahip olan ve daha fazla kullanım sağlayan bu ürünler kırtasiye ürünleri içerisinde en çok seçilen ürünlerimiz arasındadır. 

 

 Hem öğrenciler hem de veliler tarafından okul alışverişi gerçekleştirilirken seçilen bu ürünler özellikle be happy modelleri sayesinde daha renkli ve keyifli tasarımlar sağlamaktadır. Bu tasarımlar arasından seçmiş olduğunuz her ürün kalemlik fiyatları konusunda piyasada yer alan klasik ürünlere göre çok daha uygun rakamlar ile tercih edilebilir.