Duvar Planlayıcı Organizer Sticker

Tertipli ve düzenli çalışmayı sevenler için tasarlanan duvar planlayıcı organize sticker arıyorsanız ürünü sitemizde bulabilirsiniz efendim. Üstelik sitemizden toplamda 150 TL ve üzerinde alışveriş yaptığınızda sizlerden kargo ücreti de talep etmiyoruz. Bu kısa hatırlatma ardından sıra dışı ürünümüzü biraz daha yakından tanıyalım. Ürünümüz ile ilgili olarak bilinmesi gereken ilk ve en önemli bilgi herhangi bir yapıştırıcı kullanılmasına gerek bulunmadığıdır. Ürüne özel bu tasarımda herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç olmadan kendiliğinden duvara yapışma özelliği bulunuyor. Ancak hemen belirtelim ki uygulanan zeminin düz ve temiz bir yapıya sahip olması gerekiyor. Ayrıca ürünümüz tıpkı ders tahtası gibi kullanılabiliyor. Bunun için tahta kalemi kullanmanız yeterli olacaktır.

Duvar Stickeri İki Farklı Ebatta Satışa Sunuluyor

İki farklı ebatta satışa sunulan duvar stickeri 80 x 60 cm ve 60 x 40 cm boyutlarındadır. Tabi hangi ebatta satın almak isteyeceğinizi sizler karar veriyorsunuz. Ebatları belirlemek için ürünün görselinin bulunduğu fotoğrafın hemen yan tarafında bulunan ve üzerinde ebat yazan kutucuğun işaretlenmesi gerektiğini lütfen unutmayınız. Ürünümüzle ilgili bir bilgiyi daha paylaşalım. tozlanma veya kirlenme durumunda ürünümüz kolayca kuru ya da ıslak bir bezle temizlenebiliyor. Dilerseniz şimdi de nasıl sipariş oluşturmanız gerektiği hakkında sizleri aydınlatalım. Beğendiğiniz ürün görseline dokunduğunuzda ulaştığınız sayfa hem ürün özelliklerinin hem de sipariş oluşturma bölümlerinin yer aldığı bir sayfadır. Bu sayfada satın al bölümünü işaretlediğinizde bu kez siparişi tamamla butonundan yararlanarak bir sonraki aşamaya geçiyorsunuz.

En uygun fiyatları ve kaliteli malzemeleri sizler için bir araya getiren web sayfamızda kırtasiye ürünleri her zaman makul seviyelerde bulunuyor. Dolayısıyla sayfamızda A'dan Z'ye kırtasiye ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz efendim. Bunun yanı sıra kargo gönderilerimiz ile ilgili çok önemli bir ilave bilgi paylaşalım. Tercih ettiğiniz ürün veya ürünler steril ortamlarda paketleniyor ve sizlere hijyenik koşullarda ulaştırılıyor. 1 ile 3 gün arasında değişen sürelerde kargoya verilen ürününüzü ‘kargom nerede’ bölümü üzerinden takip edebilirsiniz. Elbette sitemizde duvar planlayıcı organizer sticker dışında daha pek çok ürün bulunuyor.