1

Flamingo Temalı Defter

Son yıllarda oldukça popüler olan flamingolar ve flamingo desenleri neredeyse hayatımızın her alanına yansımış durumda. Flamingoların en çok yakıştığı araç gereçler ise hiç kuşkusuz ki okul defteri ve kırtasiye malzemeleri olacaktır. Bu düşünceyi baz alarak sizler için harika flamingo defter modelleri yaptık ve beğenilerinize sunduk. Okulların açılmasına ramak kala en çok yapılan alışveriş şüphesiz okul malzemeleridir. Durum böyle olunca da hem aileler hem de öğrenciler en çok kalem, defter ve çeşitli araç gereçler için arayışa geçmiştir. Defter modelleri arasında da en çok tercih edilenlere değinecek olursak spiralli defter ve çizgisiz defter modellerini ilk sıralarda rastlayabiliriz. Bunun nedeni çoklu kullanım alanına sahip olması ve hem okul yaşamında hem de iş hayatında kullanışlılığının fazla olmasıdır.

Spiralli defterler sayfaların birbirinden bağımsız olması ve her bir sayfanın koparılıp ayrıca muhafaza edilebilmesi ile oldukça kullanışlıdır. Standart defterler gibi tek bir alana bağlı kalıp yırtıldığı ya da koparıldığı fark edilmeksizin bir sonraki sayfaya taşınabilir. Bu nedenle de hem okul hayatında hem de iş hayatında ya da tüm bunlardan ayrı olarak günlük yaşamda oldukça kullanışlı bir hal almaktadır.

 

Az tercih edilen ama bir o kadar kullanışlılığı bulunan bir diğer defter çeşidi de noktalı defter modelleridir. Bazı proje bazlı çalışmalarda ya da çizim türlerinde sıklıkla tercih edilen noktalı defterler çok bilinmese de aslında sektörel anlamda oldukça fazla tercih edilir.
Sayısal derslerin vazgeçilmezi olan kareli defter modellerini es geçmemek gerek. Belli ve ölçülü karelere ayrılmış defterler özellikle de sayısal derslerde yapısı itibari ile oldukça verimli kullanılmaktadır. Yalnızca sayısal dersler için değil matematiğin ya da sayıların yoğun bir şekilde kullanıldığı alanlarda da kareli defter ihtiyacı duyulmaktadır.
Woohoobox her zaman farklı olanı sizler için tasarlar ve beğeninize sunar. Son günlerin en popüler karakteri olan flamingolar defterlere de yansıdı ve Back to School kategorisi ile karşınıza çıktı. Kendiniz için harika bir flamingo desenli harika çizgili defter almak istiyorsanız o zaman ne duruyorsunuz? Birbirinden güzel ve farklı özel tasarım okul eşyaları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz