İade ve Değişim

Aldığım Ürünü İade Etmek İstiyorum ?

Teslim aldığınız kutu ve faturayla birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla )  Aras ve UPS Kargo ile ücretsiz iade yapabilirsiniz.İadenizi ücretsiz yapabilmek için kargoyu  UPS kargo üzerinden 7205W5  cari kod ile göndermeniz gerekmektedir. Aras kargoyu tercih ettiğiniz taktirde şubeye gidip OPLOG OPERASYONEL LOJİSTİK A.Ş. / 15040419334799 kodunu şube görevlisine ileterek iade işlemi yapmak istediğini iletmesi gerekmektedir.
İade işlemi sırasında müşterinizin, şube görevlisine mutlaka iade kodunu paylaştıktan sonra, iade işlemini hangi marka ile yapacağı bilgisini paylaşması gerekmektedir. 

İade Şartları ; Satın aldığınız ürünü kullanmamış ,etiketi koparılmamış ve satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürünü nasıl iade yapacağım?

UPS ve Aras Kargo İade ve değişim gönderileniz için herhangi bir Aras Kargo ve UPS Kargo şubesinden iade gönderebilirsiniz.UPS Kargo ile 7205W5, Aras Kargo ile ise 15040419334799  Cari kodunu kullanarak ve Alıcı Adı olarak: OPLOG WOOHOOBOX belirterek gönderim işlemlerini sağlayabilirsiniz. 

İadelerimizi Hangi Kargo ile Göndermeliyim ?

UPS Kargo ile gönderinizi iade ederken  ''7205W5" firma kodunu doğru girmeniz gerekmektedir.

Aras kargoyu tercih ettiğiniz taktirde şubeye gidip OPLOG OPERASYONEL LOJİSTİK A.Ş. / 15040419334799 kodunu şube görevlisine ileterek iade işlemi yapmak istediğini iletmesi gerekmektedir.
İade işlemi sırasında müşterinizin, şube görevlisine mutlaka iade kodunu paylaştıktan sonra, iade işlemini hangi marka ile yapacağı bilgisini paylaşması gerekmektedir.

Aldığım ürün hasarlı veya eksik geldiyse ne yapmak gerekiyor ?

www.woohoobox.com ‘dan kaynaklanan ,yanlış ürün ,yanlış renk vb. gönderimleri ,kullanılmamış ve satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde www.woohoobox.com Müşteri Hizmetleri 0850 840 68 61 ile irtibata geçerek ,kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz.Bu sürenin dışın da herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılmamaktadır.Ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.(Ürün iadelerinde sadece ürünlerin tamamı kusurluysa ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli iade edilir)

Aldığım ürünü değiştirmek istiyorum:

Kargoda ürünleri teslim aldığınızdan itibaren her hangi bir sorun yaşamış ürün veya ürünlerinizin en geç 14 gün içerisinde tarafımıza gönderilerek iade veya değişimini www.woohoobox.com Müşteri Hizmetleri 0850 840 68 61 ile irtibata geçerek sağlayabilirsiniz.

İade işlemlerinde kargo ya da kapıda ödeme ücreti geri ödeniyor mu ?

İade işlemlerinde kargo ve kapıda ödeme ücreti ödenmemektedir.Sadece ürün bedeli ödenmektedir.

İade Sürecinde Ödemem Ne Zaman Yapılır ?

İadeniz bize ulaştığı zaman iade işlemiz ile ilgili size sms yada mail ile bilgi verilecektir.İadeniz onaylandıktan sonra kredi kartlı ödemeleriniz doğrudan kartınıza yatırılmaktadır. Kapıda ödemeyle yapılan alışverişlerde de www.woohoobox.com ‘a göndermiş olduğunuz IBAN numarasına yatırılmaktadır.İade işleminin banka sistemlerindeki karta yansıma sürelerinde farklılık olmakta olup iade tutarı, kredi kartlarında 5-7, banka kartlarında ise 20-25 gün içerisinde yansımaktadır. Kredi kartı iade işlemlerinde banka sistemlerindeki karta yansıma sürelerinde farklılık olmakta olup iade tutarı, kredi kartlarında 5-7, banka kartlarında ise 20-25 gün içerisinde yansımaktadır. İadeniz en geç 3 iş günü içerisinde yapılmakta ancak ekstrenize yansıması tamamıyla BDDK lisanslı ALtyapı sağlayıcı ve Bankanın çalışma sistemiyle ilgilidir.www.woohoobox.com ‘un bu süreçlere hiçbir müdahale hakkı bulunmamaktadır.Yaşanan gecikmelerde bankanızdan bilgi alabilirsiniz.Kapıda ödemeyle yapılan alışverişlerinizde iade işlemlerinizin olması hızlı olması için göndermiş olduğunuz IBAN numaranızın ve Ad-Soyad bilgilerinizin eksiksiz olması gerekmektedir.İade işlemi onaylandıktan sonra en geç 5 iş gününde hesabınıza ücret iadesi yapılacaktır.Yanlış IBAN numarası bilgileri ile ilgili size çağrı yada mail yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.Ulaşılmayan irtibat numaralarında www.woohoobox.com herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.Kredi kartı ödemelerinde IBAN numarasına gerek yoktur. Hesap numarasına iade yapılmaktadır. IBAN numaranıza bankanızın müşteri hizmetlerinden ,internet bankacılığından yada ATM ‘lerden ulaşabilirsiniz.