₺21,10 KDV Dahil
₺32,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Tükenmek üzere
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺43,90 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Tükenmek üzere
₺29,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
1

Kalem Kutusu

Kalem kutusuyla genellikle çocuklar okul yaşlarında tanışırlar. Aslında çok geniş bir kullanım alanları vardır. Çocukluk yaşlarda henüz tam olarak okul sorumluluğunda olmayan minikler dahi bu ürünü kullanmaya başlayabilirler.

Neden Kalem Kutusu?

Kalem kutusunu sadece kalem, silgi, cetvel vs. Taşıyıcı olarak düşünmemek lazım. Henüz okuma yazma bile bilmeyen çocuklar için veliler onları okula hazırlamak için birçok kırtasiye malzemesi ile tanıştırırlar. Boya yapmak için boya kalemleri, birkaç küçük oyuncak veya üzerinde taşımak için hoşlandığı bazı objeler için çocuklara bu ürün alınabilir. Kalem kutuları aslında çok amaçlı olarak birçok alanda kullanılma özelliğine de sahiptir.

Kalem Kutusu Modelleri

Alışveriş sitemizde satışa sunulan birçok kırtasiye ürünü içerisinde en iyi kalem kutusu modelleri de yer almaktadır. En iyi markaların ürünlerini alıcılarına sunmak için 7/24 hizmet veren online sitemiz içerisinde özellikle çocukların ve gençlerin beğenecek kullanacakları birçok ihtiyaç malzemesi yer almaktadır. Hediye almak için bazen dükkan dükkan dolaşmak yerine sitemizdeki ürünleri gözden geçirmenizi ve kaliteli ürünleri zahmetsizce satın almanızı tavsiye ediyoruz. Birçok orijinal kırtasiye ürünü içerisinde orijinal kalem kutusu modellerini de değerlendirebilirsiniz. Çocuklarınızın seveceğine emin olduğumuz bu eşyalardan hediye olarak da sevdiklerinize alabilirsiniz. Alışveriş zevkini yaşarken ihtiyacınız olan malzemeleri bulabileceğiniz bir platformuz. Kırtasiye malzemeleri her zaman ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Bu nedenle vaktinizi harcamadan en verimli ihtiyaç alımları için bizi takip edebilirsiniz.

Kalem Kutusu Fiyatları

İnternet üzerinden alışveriş kolaylığı günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Sitemiz de bunu iyi bildiğimizden sizin temel ihtiyaçların konusunda hassas davranarak gerek çocuklarınız için gerekse sizin için veya sevdiklerini için almak istediğiniz ürünler için günün her saatinde size hizmet vermektedir. Bu nedenle bu tarz kırtasiye ürünlerini evinizde fazladan bulundurmakta oldukça fayda vardır. Bu da sitemizin sizin için gösterdiği duyarlılığın göstergesidir. Kategorilerde bulunan tüm ürünler gibi kalem kutusu ürünleri de birçok seçenekte olup piyasada bulabileceğiniz ürünlerin çok daha altında fiyatlarla sunulmuştur. Amacımız kaliteden ödün vermeyen firmamızın tüketici dostu fiyatlar çerçevesinde satış yapmasıdır. Zamanınızı ve bütçenizi en iyi şekilde değerlendirmek için internet sitemizdeki alışveriş zevkini yaşayabilirsiniz.