₺24,50 KDV Dahil
₺25,85 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Yeni Ürün
₺24,50 KDV Dahil
₺25,85 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Yeni Ürün
₺6,50 KDV Dahil
₺12,20 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Yeni Ürün
₺6,50 KDV Dahil
₺12,20 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
Son ürün
₺23,90 KDV Dahil
₺25,25 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Yeni Ürün
₺11,90 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
₺7,90 KDV Dahil
₺13,95 KDV Dahil
%43 İndirim
%43İndirim
Tükenmek üzere
₺11,90 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
₺9,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
1

Kaligrafi Kalemi

Kaligrafi sanatı yüzlerce yıllık bir geçmişe ve birikime sahip olmasına rağmen günümüzde hala pek çokları tarafından icra edilmektedir. Standart düz yazı ya da güzel yazı yazma sanatından farklı olarak kaligrafi çok daha özenli farklı kalem ve teknikler ile yazılan bir sanat türüdür. Kaligrafi sanatını icra edenler pek çok farklı boyut ve formlarda malzemelere ihtiyaç duyarlar. Kaligrafi şekilli yazı yazma sanatı olması itibariyle en çok kalem seçimlerinde kendini göstermektedir. Herhangi bir kalem ile kaligrafi yapmak ne yazık ki pek mümkün olamayabilir. Bu yüzden bu sanatı layıkıyla var edebilmek için Artline kalem özel kaligrafi kalemi geliştirmiştir.

Kaligrafi kalemlerinin pek çoğu karmaşık formalara sahip olsa da güzel bir yüzey üzerinde oldukça iyi yazılar yazmanızı sağlar. Özel olarak tasarlanan ve bu sanat için geliştirilen kaligrafi kalemi yalnızca kaligrafi sanatı yapanlar için değil güzel yazı yazmayı sevenler için de güzel bir tercih olmaktadır. Bir sevdiğinize, dostunuza güzel ve özenle hazırlanmış not ile hediyenizi vermek isterseniz kaligrafi kalemi iyi bir tercih olacaktır. Herhangi bir eğitim almamış olsanız dahi Artline ‘ın özel olarak dizayn ettiği bu kalemler sayesinde yazılarınız çok daha alımlı ve şık bir görünüm elde edecektir. Pek çok kaligrafi kalem markaları bulunmakta ancak en güzel ve göz alıcı yazıyı elde etmenizi sağlayan ürünler Artline markası ile sizlere sunulmaktadır. Benzerlerine göre oldukça uygun kalem fiyatları seçeneği ile Artline tüm herkese güzel yazı yazma imkanı sunuyor. Birçok renk seçeneği ile standart kalem renklerine bağlı kalmaksızın hediyenize, sevdiğiniz renklere ya da hediyenizi takdim edeceğiniz kişinin tercihine göre seçimlerde bulunabilirsiniz.

Kaligrafi sanatı ve hat sanatı pek çok kez birbirine karıştırılabilir. Ancak kaligrafi sanatında farklı renkler, yazı boyutları ve yazı fontları kullanılabilir. Herhangi bir hat kalemi ile kaligrafi çalışması yapabileceğiniz gibi kaligrafi kalemi ile de hat sanatını uygulayabilirsiniz. Benzer yapılarda tasarlanan bu kalemler ile güzel ve şekilli isim yazma becerinizi geliştirebileceksiniz. Güzel ve sanatsal çizimler yapmak için ya da güzel isim, yazı yazmak için özel olarak tasarlanan kaligrafi kalemleri yeteneklerinizi geliştirmenize de olanak tanıyacaktır