Kar Küresi

İnsan hayatının çocukluk dönemi ve güzel hatıraları her zaman aklında kalır. Kar küresi kime sorarsanız sorun nostaljiyi ve çocukluğu hatırlatır. Belkide içinde yağan kar taneleri geçmişteki o çocukluk yıllarında yağan karın ve oyunların güzelliğini anımsatır. Çok sevilmesinin nedini nostaljik olması ve kar yağışını anımsatmasıdır.

Neden Kar Küresi ?

Çoğu insan kış mevsimini çok sever. Kar mevsimi oluşundan mıdır yoksa akla gelen çocukluktan kalan kış mevsiminde yağan kar mıdır? Geçmişteki tüm güzellikleri içinden dışarıya yansıtan kar küresi aslında kocaman hayalleri içine sığdıran ucu bucağı olmayan bir dünyadır. İçinde kar bulunduğu için akla hep kışı getirir. İçinde yer alan figürler, şehirler, sevgililer ve birçok karakterle romantik bir eşyadır. Sallandığı zaman kar yağışını izlemek romantizmin yanında çok da büyük huzur verir. Bu nedenle bu ürünler herkes için çok anlamlıdır. Modeller müzikli ya da müziksiz olup bazen ışıklı modellerine de rastlayabilirsiniz. Anlam yönünden bakacak olursak kar küresi anlamı maneviyattır. Yani böyle bir hediye almışsanız bunun manevi açıdan değeri büyüktür.

Kar Küresi Ürün Modelleri 

Hediyelik ürünler içerisinde akla gelebilecek en seçkin üründür. Nostaljik yönü ağır bastığı gibi modası da asla geçmemiştir. Sevdiklerinize bu nedenle hediyelik kar küresi seçebilirsiniz. Özellikle yılbaşı gecesi verilebilecek en güzel armağanlardan bir tanesidir. Sevdiğiniz kişiye iletmek istediklerinizi kar küresi ile iletmeniz mümkündür. Yine çok özel anlar için de birçok seçenek ve modelde yer alan ürünler web sitemizin satış rakamlarını zorlayıcı niteliktedir. Çok fazla tercih edilen kış masalı kar küresi modelleri genellikle kış ve romantizmi hatırlatır ve sevgiliye hediye olarak da çok tercih edilir. Çocuklar da bu ürünü oldukça sever ve hediye almaktan çok hoşlanır.

Kar Küresi Ürün Fiyatları

Kar küresi çok hoş bir dekorasyon güzelliği olduğundan eviniz ve iş yeriniz için de çok hoş temalı bir model tercih edebilirsiniz. Tüm seçtiğiniz modelleri 7/24 sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve adresinize sipariş edebilirsiniz. En kısa zamanda kargoya verilerek güvenli bir şekilde kapınıza gelecektir. Dilerseniz hediyenin gitmesini istediğiniz kişiye de bizim aracılığımızla kargo siparişi vererek gönderebilirsiniz. Ürün fiyatlarımız sitemizde de gördüğünüz gibi birçok ödeme kolaylığı ile ve bütçenizi zorlamayan şekildedir.

1