Kargo ve Teslimat

Hangi Kargo Şirketi İle Çalışıyorsunuz ?

Siparişleriniz Ups Kargo, Aras Kargo,Yurtiçi Kargo ve ByExpress aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Kargom ne zaman Ulaşır ?

Teslimatlar bulunduğunuz adresin il. İlçe .köy ve kasaba gibi ,yerleşim konumunuza göre 1-10 iş gün arasında değişiklil göstermketedir.

Kargom gelmiş ama adresimde Yoktum ? Ne yapmalıyım ?

Siparişiniz KARGO ile teslimat adresinize getirildiğinde adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından ,siparişinizi en yakın şubeden alabilmenizi bildiren bir not bırakılır.2 (iki) gün içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından www.woohoobox.com ‘a iade edilir.Ürünü teslim almak için herhangi bir talebiniz tarafımıza ulaşmamış ise siparişinizin iptali gerçekleştirilmektedir.Teslimatla alakalı yaşadığınız kargo sıkıntılarını [email protected] adresimize iletebilirsiniz.

Kargo Firması ile sıkıntı yaşıyorum ?

Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.Hangi sebepten olursa olsun kargoyla alakalı yaşaddığınız tüm sıkıntıları anında 0850 840 68 61 telefon hattından bize ulaştırabilirsiniz.

Bulunduğum yerde kargo firması yok .Siparişlerimi nasıl teslim alacağım ?

Bulunduğunuz yere en yakın kargo şube bilgisini teslimat adresi olarak belirterek,siparişinizi kargo şubesinden teslim alabilirsiniz.

Kargomu teslim almadım.Tekrar Sipariş oluşturabilir miyim ?

Teslim alınmayan siparişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan işlemler sitem tarafından engellenerek sadece kredi kartı sipariş onayı verilmektedir.

KARGO TAKİBİ :

Kargom nerede kutucuğuna tıklayarak ve sipariş numaranızı yazarak kargo takibini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir sorun oluşması durumunda müşteri hizmetlerinden yada hesabım kısmından destek talebi oluşturarak bize ulaşabilirisiniz.