₺10,50 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
%47 İndirim
%47İndirim
Tükenmek üzere
₺10,50 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺10,50 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺10,50 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺10,50 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺10,50 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺10,50 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺10,50 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
1

Kelime Defteri

Do You Speak English? Soruya cevabınız evet  ise tam da doğru yerdesiniz. İngilizce dünya dili, evrensel dil derken artık olmazsa olmazlarımızdan biri haline gelmeyi pek rahatlıkla başarmıştır. Bugün giydiğimiz tişörtten izlediğimiz diziye kadar her yerde kendisine rastlamak pek mümkün. Madem ki İngilizce hayatımızı bu denli içine almış durumda ve oldukça yönlendirici bir tavırda ilerliyor, o halde onu yenmenin tam sırası. Klişeleşmiş defter kalıplarından sıyrılın ve tam da bu iş için yapılmış bir kelime defteri hayal edin. Evet, Woohoobox İngilizce öğrenmek isteyenler için İngilizce kelime defteri geliştirdi. Tabi ki kendi imzası ve kendi özgün tasarımları ile karşınıza sunulan bu yabancı dil kelime defteri normal defter içeriğinde değil özel dizayn ile yapıldı. 

Defter içeriği ortadan ayrılmış iki seçeneği barındırmaktadır. Bir tarafında öğrenmeye çalıştığınız kelimeyi yazıyor diğer tarafında ise o kelimenin Türkçe karşılığını yazıyorsunuz. Defter dizaynı ve iç yapısı olarak tam da işlevselliği niteliğinde oldukça kullanışlı bir defterdir. Bu kelime defteri elbette, yalnızca İngilizce öğrenmek isteyenler için değil diğer tüm farklı diller için de rahatlıkla kullanılabilirdir. Hatta öyle ki ülkemizde bulunan yabancı kimseler için Türkçe kelime defteri yerine bile pek rahatlıkla geçebilir.
Yabancı bir dil öğrenmenin başlıca kurallarından biri de kelime öğrenmektir. Bu nedenle de her bir objenin, eşyanın, durumun o dildeki kelime karşılığını net olarak bilmek gerekir. Küçük not kağıtları ya da herhangi bir defter tutulan notlar elbette ki etkileyicidir ancak kelime defteri tutmak kadar yaratıcı ve etkili olmayacaktır. Her çeşit kırtasiye ürününde olduğu gibi Woohooboxkelime defteri tasarımlarında da farkını ortaya koymayı başarmıştır. Woohoobox Be Happy markası ile yapmış olduğu pek çok ürün grubunda ve özellikle de defter modellerinde her daim ilk tercihlerden biri olmuştur.

Woohoobox Kelime Defteri Modelleri ve Fiyatları

Kelime defterleri standart not defterlerinin ya da yazı defterlerinin biraz daha dışında kalan bir defter grubudur. Hem iç yapısı hem de dış ebat ölçüleri ile kelime defteri olmasının tam anlamını taşıması için amaçları doğrultusunda tasarlanmakta ve bu yönde kullanımı çok açık olmaktadır. Peki bir kelime defteri nasıl olmalı diye düşünecek olursanız Woohoobox sizler için bunun cevabını birbirinden renkli ve farklı tasarımlardaki defterleri ile veriyor. A6 boyutunda bulunan ve 80 sayfa içeriği olan Woohoobox kelime defteri pek çok kelimeyi not almanızı ve ardından kolaylıkla ezberlemenizi sağlayacaktır. Ortadan ayrılmış bir çizgi ile sayfayı bölen yapısı ve bir tarafta ezberlemek istediğiniz kelimenin asıl hali ile diğer tarafta anlamının yazacağı alan bulunmaktadır. Bu hali ile örnek İngilizce kelime defteri olmasının yanı sıra işlerinizi de bir hayli kolaylaştırmaktadır.Woohoobox her bir ürününde olduğu gibi İngilizce kelime defterinde de belli kalıpların dışına çıkabilmeyi başarıyor ve tarzınızı yansıtacak çarpıcı bir kelime defterine kavuşmanızı sağlıyor. İster rengarenk, ister çarpıcı, ister renkli ya da size göre oldukça sade tarzda bir Be Happy kelime defteri seçebilirsiniz. Her bir tasarımın kendi içinde özgünlüğü ve yaratıcılığını bulunmakla birlikte size, hedefinize giden yolda eğlenceli bir yol arkadaşı olacaktır.

Woohoobox ‘ta yalnızca defter ya da kelime defteri bulmanın yanı sıra yüzlerce çeşit kırtasiyeürünü bulabilir, dilerseniz bir sırt çantası ya da motivasyon sticker alabilirsiniz. Woohoobox ‘ta sınırların ötesi tasarımların en yaratıcısını bulmak mümkün.