₺14,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺14,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
1

Kimya Tasarımlı Defter

Woohoobox ‘taki kimya tasarımlı defter modellerine göz attınız mı? Her biri birbirinden eşsiz tasarımda ve albenisi olan bu harika defter modelleri için hangisini alacağınıza bir türlü karar veremeyeceksiniz. Kimya severlerin görünce bayılacağı bu okul defteri ve aynı zamanda da farklı okul eşyaları ile bu okul döneminde herkesin arasında fark yaratacaksınız. Fizik ve matematik kadar kimya tutkunları da bir hayli çoktur. Üstelik Woohoobox ‘ın kimya tasarımlı ürünlerini görünce de kimya tutkunu olacağınız hiç şüphesiz. Woohoobox bu sezonda da Back to School kategorisi ile öğrencilere eşsiz bir kırtasiye malzemeleri sunmakta.
Kimya, fizik, matematik ve geometri gibi sayısal ağırlıklı derslerde bazı defter modelleri sıklıkla tercih edilirken bazı defter modelleri hiç kullanışlı olmamaktadır. Örnek verecek olursak sayısal derslerde sıklıkla öğrenciler kareli defter tercih etmektedirler. Kimileri bu derslerde çizgisiz defter kullansa da esasen en çok tercih edilen defter modeli kareli defterlerdir. Bizler de bu düşünceden yola çıkarak sayısal dersleriniz için birbirinden güzel bilim, kimya, fizik, matematik ve farklı modellerde defter tasarımları yaptık ve beğenilerinize sunduk.

 

Alışılagelmiş defterlerden en çok bilineni kareli defterler, çizgisiz defterler ve de çizgili defter modelleridir. Özellikle de sözel ağırlıklı derslerde çizgili defter kullanımı oldukça yaygındır. Ya da yalnızca sözel dersler için değil günlük yaşamında da belli bir düzen içerisinde not almak isteyen kimseler çizgili defter tercih etmektedirler. Woohoobox her zevke ve her kitleye uygun tasarladığı özel defter modelleri ile kitleleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor.
Yalnızca çizgili, çizgisiz ya da kareli olacak şekilde değil aynı zamanda noktalı defter modellerini de özel olarak tasarlayıp beğenilerinize sunan Woohoobox her zaman farkını ortaya koyuyor ve sizi standartların dışına çıkarıyor. Tüm bu defter çeşitleri arasında iç yapısı fark etmeksizin en çok tercih edilen spiralli defter modelidir. Kullanım kolaylığı ile hem okul hayatında hem günlük yaşamda hem de iş hayatında büyük bir yardımcı görevi gören spiralli defterler kişilerin en büyük yardımcıları oluyor.