₺76,90 KDV Dahil
₺77,90 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
₺6,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
%54 İndirim
%54İndirim
Yeni Ürün
₺6,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
%54 İndirim
%54İndirim
Yeni Ürün
₺6,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
%54 İndirim
%54İndirim
Yeni Ürün
₺6,90 KDV Dahil
₺14,90 KDV Dahil
%54 İndirim
%54İndirim
Yeni Ürün
₺15,50 KDV Dahil
₺27,90 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
₺59,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺39,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
1

Kiwoodesign

Kırtasiye ürünleri özellikle çocukların en temel ihtiyaçlarından olup birçok gereç içermektedir.Birçok markanın ürünleri kullanım için piyasada yer almakta ve tercih edilmektedir. Bunlar içerisinde Kiwoodesign kalemlik modelleri de oldukça tercih edilen bir ürün niteliğindedir.

Neden Kiwoodesign ?

Kalemlik kullanımının esas amacı kalem, silgi, cetvel ve benzeri gereçleri bir arada tutarak kalem uçlarının kırılmamasını sağlamak hem de dağınıklığı önlemek amacıyla tüm gereken gereçleri toplu ve düzenli tutmaktır. Her çocuğun mutlaka okul çantası içerisinde yer alan bu ürün masa üstü modelleri ile de kullanılmaktadır. Amaç düzenli ve bir arada tutma ihtiyacıdır. Çocukların en çok beğendiği modeller genellikle hoşlanacağı desenlerden oluşan, rengarenk ve ilgilerini çekecek objelerle süslü modellerdir. İşte bu anlamda bu marka çocuklarınız için onların hayal dünyasına da dokunan harika tasarımlar yapıyor. Sadece kalemlik ile kalmayarak birçok kırtasiye ürününe imza atıyor. kiwoodesign çanta çeşitleri de bunlar arasındadır.

Kiwoodesign Ürün Modelleri

Kırtasiye malzemeleri konusunda en geniş ürün yelpazesini elinde bulunduran alışveriş sitemiz içerisinde çocuklarınız seveceği ve mutlu olacakları birçok ürün bulunmaktadır. Genellikle okulların açılacağı dönemlerde aileler telaşla okul ihtiyaçları paniğine girerler. Bu durum aslında tüm okul dönemi de devam eder. Çünkü çocukların kırtasiye ihtiyaçları asla bitmez. Sitemizde yer alan bu markanın ürünleri de her zaman ailelerin ve dolayısıyla çocukların ilk tercihlerinden birisi olmaktadır. Okul çanta ihtiyacı için tercih edilen kiwoodesign sırt çantası çocuklar için hem sağlıklı bir kullanım, hem de ergonomik bir yapıya sahiptir. Bu nedenle birçok aile onların rahatlığı ve kullanımda zorluk yaşamamaları için tercih yaparken mutlaka farklı çanta modellerini değerlendirmektedirler. Sitemiz içerisinde yer alan tüm kategori ürünleri sizin ve çocuklarınız için özenle ve ihtiyaç doğrultusunda belirlenip satışa sunulmaktadır. Bu ürünler içerisinden kiwoodesign ayraç çeşitlerine de göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Çok hoşlanacağınızdan oldukça eminiz.

Tüm Kırtasiye Ürünleri

Woohoobox özel tasarımlı kırtasiye ürünlerinin yer aldığı online bir mağazadır.Defterden,kalemliğe ve bir çok farklı kırtasiye malzemesi satışını gerçekleştirir.Kiwoodesign ve  diğer pek farklı marka kırtasiye ürününe göz atmak için kırtasiye kategorimizi ziyaret edebilirsiniz

Kiwoodesign Ürün Fiyatları

Çok özel tasarımlarla ve birbirinden hoş modelleri içeren Kiwoodesign ürünleri online alışveriş sitemizde sizin seçimlerinizi bekliyor. Fiyatların ucuzluğu ilk dikkatinizi çeken ayrıntı olacaktır. Rahatlıkla çocuklarınızın kırtasiye ihtiyaçlarını karşılayabilir zahmetsizce dilediğiniz ihtiyacı alabilirsiniz. Siz oturduğunuz yerden sipariş verin ve ekonomik davranarak ürünlerimizin kalitesinden yararlanın.