₺23,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺24,90 KDV Dahil
₺51,90 KDV Dahil
₺54,90 KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere
₺23,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Tükenmek üzere
₺21,50 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Son ürün
₺3,90 KDV Dahil
₺10,00 KDV Dahil
%61 İndirim
%61İndirim
Tükenmek üzere
₺154,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükenmek üzere
₺35,00 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
1

Kozmetik

Bu lip gloss ürünleri daha önce hiç gördüklerinize benzemiyor. Çünkü her biri Woohoobox imzası taşıyor. Bir düşünün, kim hayal edebilir ki unicorn tasarımlı bir lip gloss ya da kim düşünebilirdi ki donut şeklinde bir dudak parlatıcısını. Elbette ki Woohoobox. Tarzını ve farklılığını her üründe gösteren Woohoobox artık Woohoobox lip gloss ürünleri ile de kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Hepsi birbirinin aynı olan, aynı renge ve tada sahip ince uzun dudak parlatıcılarını kim ister ki? Gençliğin sırrı farklılıkta gizli değil mi? Öyleyse doğru adres Woohoobox kozmetik ürünlerinde saklı. En az donutlar kadar leziz, unicornlar kadar sevimli bir lip gloss kim istemez?
En yakın arkadaşın için harika bir hediyelik eşya arıyor ve bulamıyorsan Woohoobox lip gloss ürünlerini tercih etmekten çekinme. Hem uygun fiyat avantajı hem de sıradışı ve çarpıcı tasarımı ile arkadaşların arasında fark yaratacaksın ve en yakın arkadaşını son derece mutlu edeceksin, bizden söylemesi.
En yakın kız arkadaşlar çok iyi bilirler ki, aynı üründen yalnızca sizde olmalı ve birbirinizi her zaman dışarıya muhteşem göstermelisiniz. Bunu çok iyi anlıyoruz ve sizler için harika ürünler tasarlıyoruz. Tam da en iyi kız arkadaşlara yakışacak bu kozmetik ürünleri dışarıdan bakıldığında sevimli bir aksesuar, obje gibi görünürken aslında tamamen bir dudak parlatıcısı görevi görmektedir. Ama bunu sizden başka kim bilebilir?
Dudaklarınızın yumuşacık ve göz alıcı olmasını istiyorsanız en iyi kozmetik markalarını tercih etmelisiniz. Ancak herkesin kullandığı ve hiç de ilgi çekici olmayan o dudak parlatıcılarını kullanmak yerine Woohoobox lip glossları tercih etmek daha iyi değil mi? Woohoobox pek çok kırtasiye, tekstil ve çanta kategorisinde olduğu gibi kozmetik markaları arasında da fark yaratacak ürünler tasarlamayı başardı.

 

Woohoobox kozmetik ürünlerini yalnızca dudak parlatıcısı olarak değil aynı zamanda masa aksesuarı ya da odanızı süsleyen bir obje olarak da kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı pek çok tasarımı ile dışarıdan bakanların lip gloss olduğuna asla karar veremeyeceği bu ürünleri masanızın ve odanızın baş köşesinden ayırmak istemeyeceksiniz. Bu sıradışı lip glosslar tükenmeden almak için neyi bekliyorsun?