₺33,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
1

Kumaş Kalemlikli Defter

Hayatın içinde hep tertip, düzen ve topluluk arayanlar için Woohoobox ‘ın geliştirdiği bu harika kumaş kalemlikli defter modellerine bir göz atılmalı. Hem defter kılıfı hem de kalemlik olabilen üstelik bunu eşsiz bir tasarımla birleştiren Woohoobox yine harika ve oldukça kullanışlı ürünler tasarlamayı başardı. Ayrı ayrı olarak hem kalemlik hem defter taşımayı hiç sevmeyenler için kalemlikli not defteri eşsiz bir çözüm niteliğinde olmuştur. Birbirinden farklı, renkli ve şık tasarımının yanı sıra oldukça da kullanışlı olan kalemlikli defter modelleri tüm herkesin ilgi odağı olmuştur.

Kumaş kalemlikli defter 150 mm x 23 mm ebatlarındaki defterlere uyumlu olabilecek ve rahatlıkla uygulanabilecek şekilde üretilmiştir. İçerisindeki defter seçiminizde ise bir sınırlama kesinlikle bulunmamaktadır. Dileyenler kareli defter tercihlerinde ya da çizgili defter modellerinde bu harika ürünü tercih edebilir. Yalnızca birbirine bağlı sayfalardan oluşan defterleri değil özellikle de spiralli defter kullanımı sıklıkla yapan kimseler de bu kumaş kalemlikli defter kılıfını tercih edebilir.

Defter denildiğinde akla ilk gelen yer okullar ya da ders alanları olmaktadır. Ancak çok iyi bilinir ki iş hayatında da defter kullanımı oldukça yaygındır. Ofis çalışanları, saha çalışanları bildiklerini ya da çeşitli notlarını sürekli olarak kayıt altında tutmak isteyen kimseler için defterler vazgeçilmez bir ofis aracıdır. Çok önemli notların tutulduğu bu defterleri de iyi muhafaza etmek oldukça büyük önem taşır. Durum böyle olunca da defterlerini hem şıklıkla muhafaza etmek isteyen hem de onları kendi iç dünyaları ile özdeşleştirmek isteyenlerin ilk yaptığı seçenek Woohoobox defter kılıflarından birini kendileri için seçmektir. Hem sade hem de oldukça canlı ve renkli tasarımlardaki bu kılıfları pek çok defter modeliniz için rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Kumaş defter kılıfının yanı sıra şeffaf kalemliklidefter modellerimizde bulunmaktadır. Kılıfların ön yüzünde bulunan bir cep ile ve fermuarlı açma kapama organizması ile defter kılıflarınıza kalemlerinizi, silgi, post-it ya da çeşitli küçük eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Oldukça uygun olan defter fiyatları ile de Woohoobox herkesin kolaylıkla alabileceği ve çok beğeneceği tasarımları sizlere sunmaktadır. Yalnızca kendiniz için değil bir arkadaşınız için de harika bir hediyelik eşya niteliği taşıyan kalemlikli defterler hem anlamlı hem de kullanışlı bir hediye olacaktır.

 

Defterler okul yaşamının ve iş hayatının yanı sıra günlük yaşamda da sıklıkla kullanılan kırtasiye ürünlerindendir. Özellikle de günlük ajanda tutmayı sevenler için vazgeçilmez bir nitelik taşımaktadır. Ajandalarını renkli bir şekilde süslemek onları güzelce muhafaza etmek için bu kılıflar harika bir tercih olacaktır. Okul hayatında çoğu kez şart koşulan ve kılıflanması istenen okul defteri için de bu kılıflar rahatlıkla kullanılabilir. Kaliteli malzemeden üretilen kılıflar uzun süreler kullanıma uygundur ve tak çıkar özelliği ile de pek çok defterinizde kolaylıkla kullanılabilir.