Kumbara

Çocuk yaşlarda yatırım gerçekleştirmek ve birikim sağlayabilmenin bir kültür haline gelebilmesi için kumbara en önemli ihtiyaçtır. Her çocuğun sahip olması gereken bu ürün pratik bir kullanım ile birlikte özellikle bozuk paraların gün içerisinde biriktirilmesi ve daha değerli bir konuma getirilmesi için kullanılır. Amaç paranın biriktirilmesi ve geleceğe aktarılmasından ziyade daha tutumlu kullanımın elde edilebilmesidir. 

 Çocukların ve hatta yetişkinlerin tutumlu davranma hareketlerini düzenleyen bu ürün için sayfamızda kumbara çeşitleri çok geniş bir çeşitlilik oluşturmaktadır. Pratik bir kullanım ile birlikte özellikle kilitli kumbara ürünleri çok daha fazla tercih edilirken, daha özel ve güvenli bir kullanım içinde şifreli kumbara gibi ürünler tercih edilmektedir. 

Tamamen Özel Bir Tasarım Para Yiyen Kumbara 

Kırtasiye malzemeleri ve okul malzemeleri gibi konularda en önemli markalardan birini oluşturan woohoobox olarak sizlere bu ürünlerde de çok keyifli çeşitler sunuyoruz. Örneğin, çeşitlerimizden biri olan para yiyen kumbara kullanım ve görsellik açısından çok pratik ve keyifli bir seçenek oluşturuyor. Aynı zamanda dekoratif olarak da odanın görüntüsüne katkı sağlıyor. 

 

 Bir köpek veya bir kedi gibi farklı görüntüler ile üretilmiş olan bu ürünler kim zaman kırmızı kumbara gibi çok daha canlı bir renk seçeneği oluşturabiliyor. Seramik, metal, ahşap veya plastik malzemeler ile sağlıklı ve sağlam bir şekilde üretildikleri için yıllarca sapasağlam kullanılabiliyor. 

Büyüğünden Küçüğüne Her Zaman Uygun Kumbara Fiyatları

 Sayfamızda bulabileceğiniz tüm ürünlerde boyut açısından da hem büyük hem de küçük tercihler gerçekleştirmeniz mümkündür. Örneğin, çok daha uzun süre para biriktirmek için kullanılabilecek bir büyük kumbara tercih ettiğinizde, en uygun rakamlar ile bu ürünü sayfamızdan temin edebilirsiniz. 

 Sayfamız Türkiye'nin önemli kırtasiye ve okul alışverişi platformlarından biri olarak woohooshop kalitesi ile sizlere en iyi ürünleri sunuyor. Aradığınız ürünün çeşidini, boyutlarını, rengini ve fiyat ayrıntılarını göz önünde bulundurarak seçimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Birbirinden tatlı ve sevimli bu ürünler için kumbara fiyatları konusunda da sunulan en uygun rakamlar evinizde hem çocuklarınız için hem de mutfağınızda bozuk para biriktirmek gibi seçimler için kullanılabiliyor.