Mermer Desenli Ürünler

Teknolojik gelişmeler ve ilginç tasarımların yer aldığı günümüz dünyasında artık birçok ürün farklı ve ilginç tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Bunlar içindeki yeni trend de mermer desenli kırtasiye ürünleri oldu. Birbirinden ilginç tasarım ve temalarla desenli defterler ve gereçler son zamanların ilgi çeken ürünleri arasında yerini aldı.

Neden Mermer Desenli Ürünler ?

Mermer desenini bilmeyen yoktur.. Gerek fayanslar, gerekse yerlere koyulan mermerlerin üzerinde birçok güzel desenler ve motifler yer alır. Göz alıcı ve bazen sanat eseri niteliğini taşıyan bu ürünler artık kırtasiye ürünleri için de esin kaynağı olmuş durumda. Duyduğunuz

zaman belki şaşırmış olabilirsiniz ama örneklerini gördüğünüz zaman hayran kalacağınız nitelikteler. Eğitim gören bütün çocukların yoğun ilgisini çeken bu modeller oldukça ilgi gördü. Talebin de artması ile üreticiler bu konuda daha hassas davranarak ilginç desenlerde ve çocukların hoşlanacağı renk ve şekillerde mermer desenli ürünler hazırlamaya başladı. 

Mermer Desenli Ürün Modelleri

Alışveriş sitemizde yer alan ürün pazarı içerisinde yerini alan bu örnekleri mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Birçok modelde kırtasiye ürünü yer almakta olup desenli kalem, kalem cüzdanları, mermer deseninin sadeliği ile buluşan defterler, iç çantalar birbirinden güzel renk armonisi içerisinde siz alıcılarını bekliyor. Ziyaret edeceğiniz sitemiz içerisinde sizin de göreceğiniz gibi çocuğunuzun tüm temel okul ihtiyaçları A’dan Z’ye kadar bulunmaktadır. Zamanı başka yerde harcamamanızı sağlayacak online alışveriş sitesi içerisinde yılın son trendleri olan tüm modeller çocuklarınızı zevkine tam hitap edecek şekilde yer almaktadır. Biz ekip olarak dünya modasını ve yeniliklerini takip ederek tüm konseptlerimizi bu doğrultuda yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece arkanıza yaslanıp ihtiyaç olanı belirleyip sepete atmaktır. Gerisini biz hallediyoruz.

Mermer Desenli Ürün Fiyatları

Siteye girip fiyatları incelediniz mi? Evet gördüğünüz gibi mermer desenli ürün fiyatlarımız da tüm diğerleri gibi uygun ve satın alımınızı hiç zorlamayan ebatlarda olmaktadır. Belki de

alışveriş merkezlerini gezerek harcayacağınız efor ve zaman içerisinde bir tıkla bu gereçlere rahatlıkla ulaşacak ve zamandan tasarruf sağlayıp, bütçeden fazla para harcamayacaksınız. Sitemiz aracılığı ile seçtiğiniz her parçayı güvenli şekilde size ulaştırmak bizim işimizdir.

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

₺69,90 KDV Dahil
₺77,90 KDV Dahil

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

₺69,90 KDV Dahil
₺77,90 KDV Dahil

75 TL ve üzeri alışverişlerde Ücretsiz Kargo 

*Minimum sipariş tutarı 20 TL'dir.

₺15,56 KDV Dahil
₺37,90 KDV Dahil
%59 İndirim
%59İndirim
1