ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Mini Şeffaf Sırt Çantası

Son dönemlerin en popüler aksesuarlarının başında mini şeffaf sırt çantası gelmektedir. Bu birbirinden harika mini çanta modelleri özellikle de Woohoobox etiketi ile olunca bir hayli ilgi çekici bir hal almaya başlıyor. Sırt çantaları hem kullanım kolaylığı hem de iç kullanım yapısı olarak oldukça geniş hacimli olması sebebi ile büyük küçük herkesin sıklıkla tercih ettiği bir çanta modelidir. Özellikle yine son yıllarda oldukça popülerleşen şeffaf çanta modelleri de sırt çantalarına olan ilgiyi bir hayli arttırmıştır. Woohoobox Be Happy markasıyla tanıttığı şeffaf çanta modellerini beğenilere sunmuş ve yine her bir çantada harikalar yaratmıştır. Mini boyda yapılan şeffaf çantaların sırt kısmına yaptığı özel tasarımlar ile çantalar hem şeffaflık özelliği taşıyor hem de farklı tasarımlarla diğer çantalardan oldukça farklı görünüm elde ediyor.İstersen renkli tercih et istersen de düz renklerdeki şeffaf çantalardan birini seç ama en önemlisi tarzını yansıtan o harika çantalar arasından bir tercih yap. Woohoobox ‘ta pek çok çanta çeşitlerine rastlayabilirsin ve arasında karar vermekte zorlanabilirsin. Bu gibi durumlarda yapman gereken kendin için en iyi olanı ve tarzını en çok yansıtan çanta çeşitleri arasında seçim yapmak ya da tüm hepsini almak…

Mini şeffaf sırt çantaları küçük kızlar için çanta olarak algılansa da artık gençlerden genç hisseden tüm hanımlara hitap etmektedir. Woohoobox çanta tasarımları yalnızca belli yaş grubuna değil oldukça geniş kitlelere hitap etmektedir.

 

Woohoobox ‘ta mini şeffaf sırt çantaları kadar şeffaf sırt çantaları ve iç çantaları da bulabilirsiniz. Hem düz şeffaf sırt çantası olarak hem de özel tasarımda iç çanta olarak kullanabileceğiniz iki çanta modelini tek bir ürün olarak satın alabilir ancak 2 farklı ürün gibi kullanabilirsiniz. Şeffaf sırt çantası ihtiyacı olmayan ancak sadece Woohoobox ‘ın iç çantalarına bayılanlar için de ürünlere ulaşmak mümkün. Renkli ve sevimli iconlar, flamingolar, Frida Kahlo ‘lar ve karpuzlar… Tüm bu desenlerde iç çantalar, kol çantaları ve sırt çantası bulmanız mümkün. Kendine o harika çantayı almak için neyi bekliyorsun?