MOTİVASYON
okula dönüş kutuları
kırtasiye kutuları
aylık planlayıcı defterler
haftalık planlayıcı defterler
günlük planlayıcı defterler
duvar stickerı
işaretleme kalemleri
jel kalemler
kalem setleri
kelime defteri
kırtasiye kutuları
marka kalemler
mataralar
kalemlik - kalem kutusu
noktalı defter
not defterleri
not kağıtları
notebook organizer
okul defterleri
parıltılı defterler

Okula Dönüş Kırtasiye Alışveriş Listesi: Defterler, Kalemler ve Daha Fazlası

Okula dönüş alışverişi, ebeveynler ve çocuklar için heyecan verici bir süreçtir.Ancak aynı zamanda bir stresli bir dönem gibi de gelebilir. Elbette, yeni giysiler, yeni ayakkabılar, yeni okul malzemeleri, yeni bir beslenme çantası ve yeni bir okul sırt çantası satın almak eğlenceli olabilir. Ancak bu yıllık ritüel olay aynı zamanda ebeveynleri finansal, organizasyonel ve duygusal olarak bunaltmaya meyillidir.

Woohoobox olarak gerçekçi bir okula dönüş rehberiyle  yardımcı olmak için buradayız. Okula dönüş alışverişi hakkında bilmeniz gereken her şeyin kapsamlı bir listesini ve gerekenlerin kesin bir listesini bulabilirsiniz.

Nereden Başlanmalı

Öncelikle, sınıftan sınıfa, okuldan okula ve öğretmenden öğretmene büyük ölçüde değişebilen özel tedarik listeleri için çocuğunuzun okuluna ve öğretmenine danışabilirsiniz. Ardından, önerilen öğelerin listesini zaten sahip olduğunuz listenizle karşılaştırabilirsiniz. Bazen sırt çantaları, beslenme çantaları, klasörler ve kalem kutuları birkaç yıl dayanır; diğer zamanlarda yıpranırlar ve değiştirilmeleri gerekir.

Bazı listeler her çocuğun aynı malzemelere ve öğretmenin sınıfta tam olarak herkesin aynı şeye sahip olduğundan emin olmak için okul tarafından belirlenir.Bu durumda bazı ürünlerin alınabilmesi için muhtemelen okul yönetimine bir ödeme yapmanız gerekir.Y da okulun anlaştığı üçüncü taraf kırtasiye ve okul eşyaları tedarikçileri ile paralel çalışabilir.

Okul Alışverişinin Maliyeti

Farklı kırtasiye mağazalarında kontrol etmek için biraz zaman harcamak, genellikle önemli tasarruflarla sonuçlanır. Online alışverişin güzelliği, alışverişi karşılaştırmanın ve tam olarak istediğiniz ürünleri (ve daha fazlasını değil) kapınıza kadar göndermenin çok kolay olmasıdır.Okula dönüş sezonu çocuğunuzun okul kıyafetlerini gözden geçirmek ve gerekli malzemeleri tamamlamak için harika bir zamandır. Çocuğunuzun ihtiyaçları ayrıca yaşına, cinsiyet kimliğine, aktivite düzeyine, kişisel tarzına, yaşadığınız hava durumuna ve ne sıklıkta ve okulda üniforma giyip giymediğine göre değişecektir .

Günümüzde bazı okullar serbest kıyafeti benimseken bazı okullar hala üniformaları tercih etmektedirler.Eğer üniforma tercih eden bir okula gidiyorsanız veya çocuğunuz böyle bir okulda bulunuyorsa okulun anlaştığı üniformacıdan satın alma işlemi yapmanız gerekmektedir.

NOT:Erken başlamak aynı zamanda size okul başlamadan önceki haftalarda sunulan indirimlerden yararlanmanız için zaman tanır. Ek olarak, birçok mağaza okula dönüş indirimleri sunacak.

Okula Dönüş İçin Kırtasiye Alışverişi

Okul alışverişine başlamadan önce alışveriş listenizin tam olması alışveriş sırasında bazı öğelerin atlanmaması adına önem taşır.Okul alışverişiniz için en temel okul malzemelerini sizin için listeledik.

Okul Defterleri

Okul defter modellerinden hem kaliteli hem eğlenceli tasarımlı olanlarına ilgi duyuyorsanız Woohoboox defter kategorisinde yüzlerce özel tasarım defter modellerine göz atabilirsiniz.Okula başlamadan önce temel ders gruplarınızı belirlemeli ve alacağınız modellerden kareli,çizgili,düz veya noktalı olanların sayısını belirlemelisiniz.

Okul Sırt Çantaları

Eğlenceli ve ortopedik olmaları oldukça önemlidir.Özellikle küçük çocuklar için okul çanları seçiminde patenti Woohoobox’a ait olan beslenme çantalı sırt çantalarını tercih edebilirsiniz.Okul sırt çantası seçerken kaliteli ve sugeçirmez yapıda olması önem taşımaktadır.

Kalemler

Okul alışverişine başlamadan önce hangi kalemlere ihtiyacınız olduğunu net bir şekilde belirlemeniz oldukça falza zaman kazandıracaktır.Eğer bir çok kalemle not almayı seven bir öğrenciyseniz jel,fosforlu,versatil gibi bir çok farklı kalem modelinden hangisine ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz.

Mataralar ve Suluklar

Okulda su almamayı tercih edenlerdenseniz bir mataraya veya suluk modeline ihtiyacınız olacaktır.Matara ve suluk seçerken malzeme kalitesine oldukça dikkat etmelisiniz.Bunun yanı sıra paraben gibi zararlı materyallerden üretilmemiş olmaları gerekmektedir.

Okula DÖnüş Kutuları

Eğer okul ihtiyaçlarının tümünü barındıran bir kutu arıyorsanız Woohoobox okula dönüş kutularına göz atabilirsiniz.Uzman kırtasiye ekibimiz tarafından hazırlanan okula dönüş kutularında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kırtasiye ürünleri yer alıyor.

Kalemlikler

Woohoobox uzman kırtasiye ürün geliştirmek ekibi tarafından tasarlanan yüzlerce kalemlik modelini kalemlik kategorisinde bulabilirsiniz.Organizer,dikey veya şeffaf kalemlikler gibi bir çok farklı kalem kutu modelinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Ajanda ve Planlayıcılar

Eğer planlı ve düzenli olmak istiyorsanız ajandalar ve planlayıcı defter modelleriyle bunu sağlayabilirsiniz.Günlük,haftalık,aylık veya süresiz ajandalar ile ders programınızı,sınav takviminizi gibi bir çok süreci organize edebilirsiniz.

Sonuç olarak,kırtasiye okul alışverişi oldukça önem arz eden süreçlerden biridir.Yapılacak alışverişi ve alınacaklar listesini doğru planlamak sizlere zaman ve bütçe kazandırır.En eğlenceli ve tasarım ürünlerle dolu kırtasiye alışverişinizi Wooohoobox’tan yapabilirsiniz.