ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Post İt-Etiket

Hayatımızın birçok alanında ismini sürekli duyduğumuz ve sıklıkla kullandığımız arkası yapışkanlı olan sevimli kağıtlara post it denmektedir. İngilizce bir kelime olmakla birlikte bu şekilde telaffuz edilmektedir.

Neden Post it ? 

Günlük yaşantımız içerisinde gerek evde gerekse iş yerinde kullanımı ve işlevi oldukça pratik ve gerekliği de oldukça önemli olan post it işaret bandı neredeyse gün içerisinde temel ihtiyaç gibi görülmektedir. Bilgisayarlar, tabletler, telefon ve notebook kullanıcısı olabilirsiniz. Bu cihazlar her an elinizin altında olabilir ve not almanıza da müsaittir. Fakat inanın ki küçük not kağıtların yerini tutamazlar. Telefon veya elektronik herhangi bir alet ile uğraşmadan bir etiket kağıdı ve kalem ile pratik bir şekilde notunuzu alabiliyorsunuz. Özellikle de yapışkanlı olma özelliği ile gerekli olan yere yapıştırmanız aldığınız notu hatırlamaya ya da hatırlatmaya yeterli olacaktır.

Post it Modelleri

Bu sevimli yapışkanlı not kağıtları kişilerin hatırlatma, hatırlama amacıyla kullandığı,kullanmaktan mutlu eden ve hemen hemen bütün ofislerde masalarda bulunması gereken popüler olmakta birlikte ihtiyaç olan bir üründür. Monitörlerin süsüdür neredeyse. Rengarenk ve değişik desen örnekleri ile sıradan not kağıtlarına pek benzemezler. Öğrencilerin de sıklıkla baş vurduğu önemli notları, defter aralarında hatırlatıcı olarak kullandığı bu kağıtlar iş yerlerinde ve evlerde de kullanımı fazladır. Bu nedenle post it büyük boy almanız her zaman yerinde olur. Evde eşinize veya çocuğunuza iletmek istediklerinizi, içinizden geçen güzel sevgi sözcüklerini sevgilinize iletmek için buzdolabının üzerine yapıştırdığınız notlar çok işe yarıyor öyle değil mi? Alışveriş sitemizde yer alan mükemmel ürünleri saymakla bitmeyen model ve güzellikte olup adeta tüm ihtiyaç duyacağınız anlar için özenle tasarlanmıştır. Seçenekler post it set olarak da beğeninize sunulmaktadır. Yapmanız gereken tek şey online alışveriş sitemizden seçenekte ve ihtiyacınız doğrultusunda seçiminizi yapmaktır.Postit ve diğer pek çok farklı kırtasiye ürünü için kırtasiye kategorimize buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Post it Fiyatları 

Evinizde ailenize, arkadaşlarınıza, iş yerinde kendinize ve çevrenizdekilere not bırakma ihtiyacı duyduğunuz durumlarda elinizin altında olan ürünü sayesinde gereken kısa ve önemli notları etrafımızdakilere rahatlıkla iletme şansınız olmaktadır. Çok küçük ücretler sayesinde çok işinize yarayacak ürünler fiyatlarını görmek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Piyasada bulamayacağınız fiyatlarda, dilediğiniz kadar alabileceğiniz en doğru adrestesiniz.