₺9,90 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
1

Şeffaf Ajanda

Günlük hayat koşuşturması içerisinde plan ve programlar yapmamız kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Eğer bu şekilde yaşamazsak birçok şeyi atlamış ve unutmuş oluruz. Bu olması gereken bir gerçektir. Peki nasıl planlayıp programlayacağız yaşantımızı? Elbette ki ajandamız sayesinde!

Neden Ajanda ?

Hafızamız birçok şeye yoğunken ve yapacak çok şey varken gereken notları almazsak hepsi birbirine karışır ve verimlilik sağlayamayız. Bu nedenle günlük ajanda kullanımı herkes için doğal bir ihtiyaçtır. Gerek okul hayatı gerekse iş hayatı oldukça yoğun ve yorucu yaşanır. Bu nedenle bazı konularda bize hatırlatmalar yapacak ve yükümüzü hafifletecek desteğe ihtiyaç duyarız. Bir yıl bitip de yeni yıla girdiğimiz andan itibaren en büyük destekçimiz olan ajanda alımına gideriz. Özel bir defter konumunda olan bu kırtasiye ürünü her yaştaki insan için ihtiyaç duyulan bir gereksinimdir.

Ajanda Modelleri

Alışveriş sitemiz kırtasiye ürünleri içerisinde sizler için tüm ihtiyaç duyulanları belirleyerek en iyi hizmetle bu ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Sitemizde dolaşırken aslında başka yere gitmeye gerek yok hissine kapılacağınız bir gerçektir. Nedeni ortada! Bu kadar çeşitteki birbirinden sevimli ve kullanışlı modeli başka hiçbir yerde bulamazsınız. En küçük ayrıntıları bile sizler için düşündük ve online alışveriş sitemizde sergiledik. Bu tatlı eşyalardan biri olan desenli ajanda modelleri sitemizin en fazla satan ürünlerinden birisidir. Çocukların ve gençlerin severek kullandığı bu modeller sizin de kullanmak için can atacağınız güzelliktedir. Ayrıca programlı ve disiplinli bir hayat şekliniz varsa, zaten bu modellerden birine mutlaka sahip olmak isteyeceksiniz. Haftalık ajanda örnekleri tam sizin arzuladığınız içerikte ve tarzda olup oldukça işinize yarayacaktır.

Ajanda Fiyatları

 

Fiyat anlayışımız sizin ekonomik durumunuzu etkilemeyecek şekillerde belirlenmiştir. Alacağınız ürünler kesinlikle bütçenizi zorlamayacak fiyat aralıklarında yer almaktadır. Ajanda fiyatlarımız da oldukça ekonomik olup birçok yere kıyasla hem model hem de kullanım kolaylığı açısından oldukça beğeni almaktadır. Hızlı kargo ile kısa sürede alacağınız paketinizi huzurla açabilirsiniz. Güvenilir bir firma olmanın ve siparişinizin zarar görmeden size teslimi bizim için oldukça önemlidir. Sizin için 7/24 çalışan ekibimiz hizmet kalitesini en iyi şekilde sunmak için çaba harcamaktadır, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.