₺11,90 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Tükenmek üzere
₺11,90 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Tükenmek üzere
₺11,90 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
₺7,90 KDV Dahil
₺13,95 KDV Dahil
₺9,50 KDV Dahil
₺19,90 KDV Dahil
₺8,90 KDV Dahil
₺17,90 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Yeni Ürün
₺11,90 KDV Dahil
₺17,50 KDV Dahil
1

Sharpie

Gündelik yaşam alanlarında ve eğitim amaçlı kullanım için popüler kalem modelleri arasında, Sharpie firması kullanıcılar tarafından beğenilen markalardan biridir. Sharpie ince uçlu kalem her yaşta insanlarımız için, görülmemiş kalitesi ve muhteşem modelleri ile, çok fazla tercih edilmektedir.

Neden Sharpie ?

Ülkemizde farklı markalar kırtasiye malzemeleri üreterek eğitim ve kullanıcı dostu ürünler sunmaktalar.Büyük firmalar ürettikleri ürünlere farklı modellemeler yaparak, görüntü açısından ilginç modelleri ortaya çıkarmaktalar. Her türlü ortamda rahatlıkla kullanılmak için üretilen tükenmez kalem ve dolma kalem çeşitleri arasında, Sharpie markası bu alanda muhteşem ürünler üretmektedir. Firma olarak üretimini yaptığı tüm gereçlerde farklı tasarımlara önem verdiği gibi aynı zamanda, fiyat olarak birçok markaya göre oldukça ekonomik hizmetler vermektedir. 

Renkli Kalem Markaları

Alışveriş sitemizde size sunulan ürünler tamamen doğal ve sağlığı tehdit etmeyen maddelerden olup çocuklarınız için ve onların yaratıcı gücünü ortaya çıkarmak için birçok sayıda model mevcuttur.Hoş konseptlerde ve ilginç tasarımla size sunulan bu ürünler emin olun ki çocuğunuzun çok ilgisini çekecek ve sahip olmaktan da çok mutlu olacaktır. Sitemizde yer alan kırtasiye çeşitleri içerisinde her türlü ürün bulunmakla birlikte onların hayatına ve hayal dünyalarına renk katacak bin bir çeşit modelde renkli kalemler de oldukça ilgilerini çekecektir.Ayrıca ofis çalışanları ve üniversite ğrencilerinin de ihtiyaç duyabileceği birçok modelde rahat ve kolay uygulamalı renkli modelleri de alışveriş sitemizde online olarak satışa sunulmuştur.

Sharpie Ürün Modelleri

Sürekli gelişen okul gereçleri sektörünü incelediğimizde, çok farklı ürün ve markaların olduğunu görmekteyiz. Okul döneminde olanlar ve sık sık kalem kullanan biri için kaliteli kırtasiye gereçleri çok önemlidir. İnternet sitemiz üzerinden Sharpie ürünleri başta olmak üzere, tüm kırtasiye gereçlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda inceleyebilirsiniz. E-ticaret sitemiz woohoobox.com satmakta olduğu tüm kırtasiye ve okul ürünlerini, piyasa fiyatlarının oldukça aşağısında satışa sunmaktadır. Yüzlerce alanında isim yapmış kaliteli markalar ve bizzat kendi bünyesinde tasarlanmış ürünleri ile Woohoobox kaliteyi arayanların adresi olmuştur. Belirli zamanlarda yaptığı çekilişler ve hediyeler sayesinde birçok insanımız şanslı olarak, birbirinden değerli ürün ve hediyeleri almaya hak kazanmıştır. Firmamızın sosyal medya ağları üzerinden yapılan duyurular ve tanıtımları sayesinde sizde şansınızı deneyebilirsiniz. En popüler kırtasiye ve eğitim gereçlerini ücretsiz veya indirimli bir şekilde bizi takip ederek sahip olabilirsiniz.

Sharpie Ürün Fiyatları

Günümüzde özellikle okul dönemlerinde kırtasiye ihtiyaçları çok fazlalaşmaktadır. Her ne kadar teknoloji ve internet hayatımıza girmiş olsa da halen eski usul defter, kağıt çalışmaları sürmektedir. Pastel kalemleri ile kokusu ve kimyasal zararları bulunmadığı gibi aynı zamanda, mükemmeli ucuza veren tek markadır. Ülkemizde ve dünyada hizmet verirken aynı zamanda sürekli kalite portföyünü geliştirerek, bu çizgide hizmet vermektedir. Tüketicilerin önem verdiği en iyi ürünlerin başında gelen Sharpie china kalem modelleri şık görünüm ve kaliteli olmasından dolayı farklılığı arayanlar için öncelikle seçim yapılan üründür.