Sıkça Sorulan Sorular(SSS)

Woohoobox nedir ?

Woohoobox içerisinde sürpriz ve konsept tasarım kutuların,handcraft ve özel tasarım kırtasiye,aksesuar ve hediyelik ürünlerin yer aldığı online bir mağazadır.           

Woohoobox için kargo ücreti ödeyecekmiyim ?

Woohoobox'ta 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.75TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti sadece 6 TL'dir.75 TL ve altı siparişler için kargo ücreti 10 TL'dir.

Woohoobox'tan aldığım aylık sürpriz kutu ne zaman gönderilecek?           

Woohoobox'tan satın aldığınız ürünlerin teslim süresi 7 iş günüdür ancak genelde bu süreden çok daha kısa bir sürede teslimat gerçekleşir. 

Woohoobox'tan Verdiğim Siparişler Bana Ne Zaman Ulaşır?            

Woohoobox sevk edildikten sonra teslim süresi yaklaşık olarak 7 iş günüdür.E-postanıza gönderilen takip numarası ile gönderinizi takip edebilirsiniz.Daha detaylı bilgi için bizlere [email protected] adresli müşteri destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Gönderimi nasıl takip edebilirim?

Gönderinizi sevk kesildikten sonra e-postanıza gönderilmiş olan takip numarası ile takip edebilirsiniz.Ek olarak sipariş durumunuzu öğrenebilmek için bizlere [email protected] veya 0850 840 68 61 numaralı müşteri destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Woohoobox'tan Satın Aldığım İstediğim Bazı Ürünlerde Varyasyon Yok,Hangi Ürün Gelecek?

Woohoobox ürünlerinin bazıları seri haldedir ve serilerde renk,resim ve karakterlerde farklılık olabilir.

Woohoobox üyüliğimi iptal edebilir miyim ?

Woohoobox üyeliğinizi istediğiniz zaman hesabınızdan kolayca iptal edebilirsiniz.

Woohoobox Siparişim İçin Kargo Ücreti Ödeyecek Miyim?            

Woohoobox'tan aldığınız tüm ürünlerde 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.75 TL ve üzeri Siparişlerde Kargo Ücreti Sadece 6 TL'dir. 75TL ve altındaki siparişlerde 10 TL kargo bedeli yansımaktadır. .Kapıda Nakit ödemeler için kargo 6 TL, Kapıda Kredi Kartı ödemelerinde ise 6 TL ilave edilir. 

Woohoobox'tan aldığım ürünlerim bana ne zaman ulaşır? 

Siparişleriniz sevk edildikten sonra teslim süresi yaklaşık 7 iş günüdür.E-postanıza gönderilen takip numarası ile gönderinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz.Ek olarak sipariş durumunuzu öğrenebilmek için bizlere [email protected] veya 0850 840 68 61 numaralı müşteri destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

WoohooShop’tan aldığım ürünlerim bana ne zaman ulaşır ?

Siparişleriniz sevk edildikten sonra teslim süresi yaklaşık 7 iş günüdür.E-postanıza gönderilen takip numarası ile gönderinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Woohoobox ya da Woohooshop ürünleri vereceğim adrese hediye olarak gönderebilir miyim ?

Woohoobox'tan satın aldığınız tüm ürün gruplarını hediye paketi halinde diledğiniz adrese gönderebilirsiniz.

Woohoobox yada diğer ürünleri nasıl hediye olarak gönderebilirim ?            

Woohoobox'tan aldığınız tüm ürünleri satın alırken hediye butonuna işaretlemeniz ayrıca satıcıya not kısmında bırakmak istediğiniz mesaj,hediyenin kimden gönderildiği ve kime gönderildiği belirtmeniz gerekmektedir.        

Kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim ?

İyzico üzerinden tüm kredi kartları ile güvenli bir şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme şekli ve adres bilgileri ?

Kapıda ödeme,kredi kartı yada havale yöntemlerinden dilediğiniz yöntemi seçerek ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.Satın aldığınız ürünün size sorunsuz ulaşması için ödeme esnasınada adres ,telefon ve tüm iletişim bilgilerinizin tam ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir.