Stabilo

Yazma gereçleri içerisinde oldukça büyük başarı ve kaliteyi başarmış olan Stabilo markası milyonlarca insanın tercihini kazanmış kaliteden ödün vermeyen bir estetikle yıllara meydan okumaktadır.Renkli kalemler dünyasında en çok tercih edilen markalardan biri olan Stabilo kalemler hem kolay kullanımı hem de çoklu renk seçeneği ile herkesin gözdesi niteliktedir. Fosforlu kalemlerinden ince uçlu ve renkli kalemlerine kadar pek çok ürün çeşidi de bulunmaktadır. Özellikle de son yıllarda oldukça popüler olan Stabilo swing cool pastel kalemler renkli not tutmayı sevenlerin en çok tercih ettikleri kalemler arasındadır. Not alınan bir bilginin önemli yerlerinin göze çarpması ve unutulmaması için Stabilo fosforlu kalem modelleri tercih edilirdi. Ancak Stabilo kalem zaman içerisinde geliştirdiği ve Stabilo swing cool modeli ile fosforlu kaleme nispeten aynı işlevi gören ancak daha ince yapılı bir kalem tasarlamıştır. Bu modeli de oldukça sevilen Stabilo hala en gözde kalem markaları arasında yer alır.

Tükenmez kalem tercihlerinde standart mavi, siyah renklerinin yanı sıra rengarenk yazmayı sevenler için Stabilo point 88 en gözde kalem türüdür. İnce uçlu yapısı, kağıt üzerinde kaygan bir his uyandırması ile hem yazımlarınızı kolaylaştırır hem de göz alıcı ve hoş bir yazılar yazmanızı sağlar. İş dünyasının vazgeçilmezlerinden olan Stabilo boss modelleri de unutmamak gerek. Özellikle son zamanlarda geliştirdiği pastel renkleri ile Stabilo boss pastel de iş dünyasının sıklıkla tercih edilenleri arasına girmeyi başarmıştır.

Stabilo ‘da pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renkler arasında bir tercih yapmakta zorlananlar için Stabilo set kalemleri tercih edebilirsiniz. Birçok renk seçeneği ile notlarınızı renkler ile ayrıştırabilir ve ders çalışırken işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Bir hediyelik olarak da Stabilo kalem seti iyi bir tercih olmaktadır. Pek çok kimse kırtasiye malzemelerine bayılır. Böyle düşünüldüğünde Stabilo iyi bir hediye olacaktır.

Fosforlu renkleriyle olduğu kadar Stabilo pastel renk kalemleri ile de oldukça sevilmiştir. İş dünyasında çok tercih edilen Stabilo boss mini kalemler de önemli notlarınızı öne çıkarmada işinize büyük katkılar sağlayacaktır. Özellikle de göze çarpan Stabilo neon renkleri ile hem iş dünyasında hem de okul yaşamında çok yardımcı olmaktadır. Notlarınız arasında belirleyici ve önemli yerleri öne çıkarırken renkli ve neon renklere ihtiyaç duyarsınız. Stabilo birçok kalem çeşidi ile hem de farklı renk seçenekleri ile tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdadır.

Neden Stabilo ?

Geleneksel çizgisini her zaman korumuş ve yenilikçi tasarımlarını da sürekli geliştirmekte olan bu marka yazı keyfine farklı bir güzellik katıyor ve onları renklendiriyor. Sıra dışı renkleri barındırması ve ürün çeşitliliği ile dünya çapında ünlü bir markadır. Hayal gücünü ve ilhamı tetikleyen gücü ile de ülkemizde çok tercih edilen üstün kaliteli bir üründür. Birçok farklı seçeneklerde bulunan bu efsane kalemler yüzyılı geçmiş bir hikayesiyle çocukluktan yetişkin yaşlara kadar birçok insanın tercih sırasında ilk sıralarda yer alır. Satın aldığınız bir stabilo ile farkı çok yakından keşfedebilirsiniz. Çocukların ve tüm yetişkinlerin özenle kullandıkları bu kalemler bir gök kuşağının renk armonisi gibidir ve kullanıcısına olağanüstü bir zevk duygusu yaşatır. Kırtasiye malzemeleri içerisinde sahip olabileceğiniz en özel ürünler arasında yer alır.

Stabilo Ürün Modelleri

Sitemize giriş yaptığınız zaman özellikle tavsiye edebileceğimiz bu kategoride önce yavaşça gezinerek genel açıdan modellere bir bakınız. Daha sonra tüm seçenekleri tıklayarak onları ve işlevlerini daha yakından tanımaya çalışınız. Bu olağanüstü renkleri ile yapacağınız şeyleri bir hayal ediniz. Ne kadar zevk aldınız öyle değil mi? Özellikle stabilo pastel alanda kullanabileceğiniz bir model olup mutlaka denemenizi tavsiye ederiz. Birçok renkten oluşan ve çizim ve yazılarınıza muhteşem bir güzellik katacak ayrıntıyı ortaya serecek kalem modelleri yine online satış sitemizde sizi beklemektedir. Ürünler içerisinde stabilo kalemlik de satın almak isteyeceğiniz bir gereç olup dilerseniz bu özel markayı hediye alma seçenekleri için de kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize alınabilecek en kıymetli hediyeler arasında yer alacaktır.

Stabilo Ürün Fiyatları

Bu çok özel markanın diğer kırtasiye seçeneklerine göre fiyatı biraz pahalı. Fakat inanın ki bütçenizi zorlayacak kadar değil. Üstelik bu ürünü satın alacağınız fiyata kat kat değer olduğunu da kullanmaya başladığınız anda fark edeceksiniz. Kaliteli bir ihtiyaca verecek paranız mutlaka vardır. Ayrıca özel durumlarda ve kampanyalarda da çok daha uygun fiyatlara alabilirsiniz.