₺7,06 KDV Dahil
₺32,30 KDV Dahil
₺7,06 KDV Dahil
₺32,30 KDV Dahil
%78 İndirim
%78İndirim
Tükenmek üzere
₺7,06 KDV Dahil
₺32,30 KDV Dahil
%78 İndirim
%78İndirim
Tükenmek üzere
1

Renkli Kalemler

Çocuklar genellikle 2-6 yaş arası kalem tutmaya ve buldukları her şeyi karalamayı severler. Kuru boya kalemler veya pastel boyalarla her tarafı çizerler, boyarlar ve bu onları çok mutlu eder.

Neden Renkli Kalemler ?

Agresif ve kızgın oldukları zamanlarda da boyalı gereçlerle defter karalamayı çok severler.Böyle durumlarda gözlenmiştir ki gerginliklerini atarlar. Genelde anne babalar bu durumdan pek memnun kalmaz. Çünkü renkli kalemler onların evin her yerini boyama, koltukları ve duvarları mahvetme aracıdır. Fakat bilinmelidir ki bir çocuğun gelişim sürecindeki kilometre taşlarından biri de onların çizim ve resim özelliklerinde gizlidir. Çocuğunuz anlamsız resimler bile yapsa ve bilinçsizce de olsa evinizi bir boyama atölyesi gibi de görse bu onun gelişiminde çok büyük rol oynar. yapmanız gereken sadece ona renkli kalemlerini kullanabileceği bir özel alan sağlamaktır. Bir çocuğun hayatının çok önemli gereçleri olan bu malzemelerden onları asla mahrum etmeyin ve aksine ona kullanabileceği farklı, hoş ve değişik özelliklerde renkli kalemler alın. 

Renkli Kalem Markaları

Alışveriş sitemizde size sunulan ürünler tamamen doğal ve sağlığı tehdit etmeyen maddelerden olup çocuklarınız için ve onların yaratıcı gücünü ortaya çıkarmak için birçok sayıda model mevcuttur. Hoş konseptlerde ve ilginç tasarımla size sunulan bu ürünler emin olun ki çocuğunuzun çok ilgisini çekecek ve sahip olmaktan da çok mutlu olacaktır. Sitemizde yer alan kırtasiyeçeşitleri içerisinde her türlü ürün bulunmakla birlikte onların hayatına ve hayal dünyalarına renk katacak bin bir çeşit modelde renkli kalemler de oldukça ilgilerini çekecektir. Ayrıca ofis çalışanları ve üniversite öğrencilerinin de ihtiyaç duyabileceği birçok modelde rahat ve kolay uygulamalı renkli modelleri de alışveriş sitemizde online olarak satışa sunulmuştur.

Renkli Kalem Fiyatları

Genellikle günlük kullanım sıklığını düşünerek ve ihtiyaç duyacağınız gereksinimleri takip ederek ihtiyaçları belirliyoruz. Ayrıca tüm ihtiyaçlarınız için size kargo kolaylığı, özel kampanya fiyatları ve birçok ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Hediye seçiminde de bütçenizi sarsmayacak fiyatlarla etrafınızdakileri bu modeller ile çok güzel bir hediye paketi hazırlayabilirsiniz. Okul malzemeleri alınan zamanlarda özel kampanya fiyatlarını değerlendirerek de alışveriş yapabilirsiniz ve son derece karlı çıkmış olursunuz.