₺23,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺23,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
1

Sticker Sayfalı Okul Defteri

Eğitim ve öğretimin vazgeçilmezi araç ve gereçler eğitim yaşamının önemli bir parçasını oluşturuyor. Sticker sayfalı okul defteri de bu araç gereç içerisinde yer alıyor ve uygun koşullarda firmamızın ürünlerini çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Tek yapmanız gereken ister web sayfamız üzerinden ürünü kargo yoluyla satın almak olacaktır. Eğer kargo yoluyla sipariş vermeyi düşünüyorsanız hemen belirtelim ki ürünlerimiz hijyenik koşullarda paketleniyor ve bu şekilde yola çıkarılıyor. Tabi arayışı içerisinde olduğunuz göz alıcı tüm defter çeşitlerimiz farklı yapılarda tasarlandığı için bu ürünler arasından bir tercih yapmak sizlere kalıyor. Örneğin çizgili defter veya kareli defter formatında sticker sayfalı okul defteri siparişi verebilirsiniz. Ayrıca defterin temasını belirlemek için sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır.

Spiralli Defter Modelleri

İzninizle önemli bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Bilindiği üzere spiralli defter modelleri son yılların popüler uygulaması ve oldukça kullanışlı tasarımlar. Defterin dayanıklılığını arttıran spiral sistemli defterlerimizi incelemeden lütfen sitemizden ayrılmayınız. Üstelik sitemize üye olmayı tercih ederseniz çeşitli avantajlarımızdan maksimum düzeyde yararlanabilirsiniz. Çünkü dönemsel olarak kampanyalar düzenliyoruz ve takip ettiğiniz ürünün fiyatı düştüğünde otomatik şekilde sizleri bilgilendirebiliyoruz. Dolayısıyla kaliteli ürünleri sizler için bir araya getiren web sayfamızı yakından takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca ürünlerimizi set halinde satın alabileceğinizi hemen belirtelim. Sözgelimi defter dışında silgi ya da kalem gibi ürünlere tek siparişle aynı anda sahip olabilirsiniz. Tabi bu ilave ürünlerin indirimli fiyatları set içerisine yansıtıldığından ek bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

 

Okul Defter Modelleri Arasından Seçim Yapmakta Zorlanacaksınız

Konsept bir anlayışla sürdürmüş olduğumuz satış konseptinde elbette birbirinden kaliteli okul defter modelleri bulunuyor. Dolayısıyla her biri sayfamıza özgün sıra dışı ürünlerimiz arasından bir seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Ancak lütfen fiyat ve kalite yönünden hiçbir endişe taşımadan siparişi oluşturunuz. Çünkü ürünlerimiz hem uluslararası standartlarda ürünlerdir hem de kalitesi ile göz dolduran tasarımlara sahiptir. Üstelik sitemizden üzerinden yapılan 150 lira ve üzerinde alışverişlerde kargo ücreti talep etmiyoruz. İsterseniz kaliteli ürünlerimizin tam olarak algılanabilmesi adına maddeler halinde bir sıralama yapalım;

  • A4 defter

  • A5 defter
  • Spiralli defter
  • Kareli defter
  • Çizgili defter
  • Sticker kapaklı defterler
  • Defter kenar süsü
  • Noktalı defter

Şeklinde bir özetleme yapabiliriz.

Kırtasiye Ürünleri En Uygun Fiyatlarla Kategorilerimizde Sizleri Bekliyor

Elbette ki web sayfamızın reyonlarında defter dışında daha pek çok farklı türde kırtasiye ürünleri bulabilirsiniz. Örneğin hediye kutuları, Sırt Çantaları, kalemlikler, termoslar hatta dekoratif lambalar ilk akla gelen seçkin ürünlerimiz arasında yer alıyor. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile adresinize ulaşacak ürünlerin ödemelerini isterseniz kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.  Bu noktada önemli bir hatırlatma daha yapalım. Başta sticker sayfalı okul defteri olmak üzere tercih etmiş olduğunuz ürünlerin sizlere en kısa sürede ulaşabilmesi için adres, telefon ve isim gibi bilgilerin dikkatli bir şekilde doldurulmasına lütfen dikkat ediniz. Keyifli alışverişler diliyoruz.