Sürpriz Karne Kutusu

Okul döneminin en güzel kısmı karnelerdir. Tatile giriş, uzun, zorlu ve yorucu bir sezonun bitişi, bir üst sınıfa geçmek, sıcak, kum, güneş derken karne her güzel şeyin başlangıcıdır. Peki iyi bir sezon geçirdiyseniz ve karneniz mutluluklarla dolu ise her öğrencinin beklediği şey bu dönemde karne hediyesi olacaktır. Özellikle de hak edilmiş karne hediyeleri tadından yenmez bir hal alır. En çok velileri ve aileleri ilgilendiren bu karne hediyesi için öğrencilerin en sevdiği Woohoobox ürünleri tercih etmek doğru bir karar olacaktır. Koca bir sezonda her zaman yanınızda olan sizleri motive eden ürünlerin yaz tatili versiyonlarını da almak kim istemez ki?
Son dönemlerin en popüler kırtasiye ürünlerini Woohoobox Be Happy markası ile sizlere sunuyor. Öğrenciler arasında pek bir gözde olan Woohoobox artık ailelerin de gözde markası. Çocukları için karne hediyesi ne olabilir ne alabilirim düşüncesine gömülen aileleri rahat bir nefes alarak o düşünceden kolaylıkla kurtarıyor. Öğrencileri için sürpriz karne kutusu hazırlayan veliler ve öğretmenler son yıllarda en çok Woohoobox ‘ı tercih ediyor. Kullanışlı ve de büyük mutluluk veren bu kutular sayesinde hem aileler mutlu hem de öğrenciler. 

Karne Hediyesi Nasıl Alınır ?

Öğrencilerin üstüne düşen görevi yapması ve koca bir sezonu başarı ile tamamlaması ardından aileler ilk düşündüğü şey karne hediyesi ne alınır olmaktadır. Woohoobox hem aileleri hem de sevdikleri için karne hediyesi almayı düşünen kişileri kurtaracak harika karne hediyesi fikirleri ile karşınıza çıkmaktadır. Woohoobox ‘ın sürpriz karne kutusu içinde neler neler yok ki? Be Happy markalı ipli sırt çantasından origami kağıt setine, dekoratif yastıklardan, çeşitli sticker setlerine kadar pek çok çeşitte cezbedici ürünler bulmak mümkün. Hem sezon başında hem de sezon sonunda ne çok tercih edilen öğrenci motivasyon hediyeleri karne kutusunda bulunmaktadır.
Sürpriz karne kutusunda hologram tutkunları için defterler bulmak da mümkün yaz bakımının vazgeçilmezi lip glosslar da… Hadi durma hemen aileni ikna et ve seni en mutlu edecek bu hediyeyi almalarını sağla. Ya da kendini mutlu edecek o hediye kutusunu kendin için sen al, neyi bekliyorsun?