₺2,50 KDV Dahil
₺9,90 KDV Dahil
%75 İndirim
%75İndirim
Yeni Ürün
₺23,90 KDV Dahil
₺29,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
Son ürün
₺27,90 KDV Dahil
₺28,25 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Yeni Ürün
Son ürün
₺27,90 KDV Dahil
₺28,25 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
₺27,90 KDV Dahil
₺28,25 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Yeni Ürün
₺109,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
₺56,90 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükenmek üzere
₺29,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺29,90 KDV Dahil
₺42,50 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
1

Tombow

Sahip olacağınız bir kalemi sadece bir gereklilik, hediye ya da yazı yazarken olması gereken bir araç olarak görmemelisiniz. Şık ve zarif bir kaleme sahip olmak sizin kişiliğinizi ve ayrıntılara önem veren bir tarzınız olduğunu da yansıtır.

Neden Tombow?

Günlük hayatınızın içerisinde, iş yerinizde veya okulda kısacası hayatınızın tüm alanında yanınızdan ayırmadığınız kalemler vardır. İşte yazımızda bahsedeceğimiz tombow kalemleri de sizin her alanda rahatlık yanında kalitesi ile kullanabileceğiniz nitelikleri taşmaktadır. Dünya markası gururlu geçmişiyle birçok kalem markası içerisinde üstün ve yüksek kaliteli bir marka olmuştur. Geçmişten beri her yaşta ve her alanda kullanıcısı kendine hayran bırakmayı başarmış bir kalite markası olmayı da hak etmiştir. Önemli anlarınızda yanınızda bulunduracağınız gereçler içerisinde olması sizi fazlasıyla rahatlatacaktır. Şöyle ki; Bir sınava girerken, önemli bir toplantıda bulunurken yanınızda mutlaka sizi yarı yolda bırakmayacak bir kaleme ihtiyaç duyarsınız. İşte bu konuda tam da güveneceğiniz ve kalitesine tam not vereceğiniz bir ürünle baş başasınız.

Tombow Kalem Modelleri

Yaşantımız içerisinde yanımızdan ayırmadığımız uygun fiyatlı ve kaliteli modelleri alışveriş sitemiz aracılığı ile temin edebilirsiniz. Kalitesi tartışılmaz markalardan olan tombow modelleri sitemizde yer almakta ve seçeneklerle sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Satın aldığınız birçok ürünü kullandıktan sonra bu kalitenin bir tesadüf olmadığını anlayacaksınız. Yapmanız gereken alışveriş sitemizde gezinerek size sunulan binlerce kırtasiye ürününü yakından tanımaktır. Tombow kalem seçeneklerini teker teker incelediğiniz zaman mutlaka ihtiyaç duyduğunuz alan için bir seçenek karşınıza çıkacaktır. Kendiniz, çocuğunuz veya bir hediye amaçlı alacağınız ürünler içerisinde uçlu kalem modelini gerek eğitim alan çocuklarınız gerekse kendiniz veya bir arkadaşınız için hediye amaçlı da alabilirsiniz.

Tombow Kalem Fiyatları

Kalite ve uygun fiyattaki çeşitlerimiz ile size ve bütçenize alım fırsatı veren tüm kırtasiye seçenekleri yanında Tombow markası da yer almaktadır. Alışveriş zevkini yaşarken fiyatlar karşısında da şoklar yaşamayacağınız sitemizde her türlü ödeme imkanları ulunmaktadır.Aldığınız ürünler kargo avantajlı ve kısa sürede teslim garantisi içerisindedir. Belli bir limitin üzerinde yapacağınız  alışverişler için kargo ücreti alınmaması da sizin için büyük bir avantajdır. Hizmet kalitemizden yararlanmak için bizleri tercih ederek ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.